Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Taranowski w Strzegowie, Markiewicz wraca do Wieczfni


Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły także zespoły z powiatu mławskiego występujące na niższych poziomach rozgrywkowych. W dwóch z nich zaszły zmiany trenerów. Paweł Taranowski wylądował w Strzegowie, natomiast Rafał Markiewicz w Wieczfni Kościelnej.

szkolenia mława koparki oskar inkubator

Dla obu trenerów będzie to druga przygoda z klubami z tych miejscowości. Czy będą to udane epizody, przekonamy się dopiero w trakcie rundy wiosennej. Znacznie trudniejsze zadanie czeka Markiewicza. Głównie przez odejścia zawodników – rezygnacja Taranowskiego poruszyła prawdziwą lawinę. Do GKS-u zamierzają przejść Łukasz Palewski, Marcin Harzyński, Piotr Król oraz Piotr Melchinkiewcz. Natomiast w Polonii Iłowo treningi podjęli Rafał Borkowski, Daniel Kołakowski i Jakub Mazurkiewicz.

Taranowski w Strzegowie zastąpił Włodzimierza Kownackiego (odszedł do Kryształa Glinojeck). Pod jego wodzą strzegowianie rozegrali już pierwszy sparing. Na sztucznym boisku w Ciechanowie przegrali 1:4 ze Żbikiem Nasielsk. Honorową bramkę zdobył Miłosz Besser, po zagraniu sprowadzonego z Mławianki Patryka Lubańskiego

Bez zmian w Szydłowie, Koronę nadal będzie prowadził Włodzimierz Gorczyca. Przygotowania do rundy rewanżowej  rozpoczął od udziału w turnieju halowym w Baboszewie. Sięgnął wraz ze swoimi podopiecznymi po główne trofeum. W finale nasza drużyna pokonała 6:2 Huragana Bodzanów. Dodatkowo Kamil Bartkowski odebrał wyróżnienie dla najlepszego strzelca. Na czwartej pozycji zakończyła zmagania Wkra Radzanów.

Na wiosnę Konopiankę poprowadzi Mariusz Mikłowski. Za jego podopiecznymi już jeden mecz kontrolny. Beniaminek A-klasy przegrał 0:5 z występującą na szczeblu ligi okręgowej Tęczą Ojrzeń.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz