Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Stupsk. BMW uderzyło w drzewo


Dziś około godziny dziewiątej na drodze wojewódzkiej 615 w okolicach Stupska samochód osobowy BMW zjechał do przydrożnego rowu i wbił się w drzewo. Żadna  z osób jadąca autem nie została ranna.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy o godz. 9:04. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Stupsk. Polegały one na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Na miejscu był zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Nie było osób poszkodowanych – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Kris 11/02/2017 o 12:56

    Będziesz Miał Wzloty. Myślą, że to autko wszystko samo potrafi, jeszcze trza umieć pomykać tylnym napędem. Jeden ostatnio w C-wie tez myślał i tragedia.

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.