Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Weekend na drogach. Dwoje kierowców nietrzeźwych, jeden bez prawa jazdy


Policjanci ruchu drogowego podsumowali  wyniki prowadzonych działań kontrolnych na drogach całego powiatu mławskiego. Pomimo systematycznych i zapowiadanych  działań – i tym razem nie zabrakło nietrzeźwych za kierownicą. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 595 kierujących.

W sobotę, 4 lutego, o godz. 23:40, w Radzanowie, patrol policji zatrzymał kobietę, kierującą samochodem marki BMW. Jak się okazało, 32- letnia Monika J., mieszkanka pow. mławskiego, w organizmie miała ponad 1,70 promila alkoholu.

W niedzielę, 5 lutego, o godz. 15:40, w Mławie, na ul. Grzebskiego, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat Punto. Andrzej Ł. lat 39, mieszkaniec pow. mławskiego w organizmie miał ponad 1,80 promila alkoholu w organizmie.

Podczas weekendowych kontroli policjanci zatrzymali także mężczyznę, kierującego samochodem wbrew sądowemu zakazowi. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 19:50, w miejscowości Konopki.  39- letni mieszkaniec Ciechanowa, kierował oplem astrą.

Podczas weekendowych działań policjanci używali również testerów narkotykowych – przeprowadzili 7 takich kontroli. Nie ujawniono jednak kierującego, będącego pod wpływem środków odurzających. Nie zabrakło natomiast mandatów karnych – głównie za przekraczanie dozwolonej  prędkości oraz nieużywanie pasów bezpieczeństwa. Mandatami ukarano 71 kierujących.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz