Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Weekend na drogach. Dwoje kierowców nietrzeźwych, jeden bez prawa jazdy


Policjanci ruchu drogowego podsumowali  wyniki prowadzonych działań kontrolnych na drogach całego powiatu mławskiego. Pomimo systematycznych i zapowiadanych  działań – i tym razem nie zabrakło nietrzeźwych za kierownicą. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 595 kierujących.

W sobotę, 4 lutego, o godz. 23:40, w Radzanowie, patrol policji zatrzymał kobietę, kierującą samochodem marki BMW. Jak się okazało, 32- letnia Monika J., mieszkanka pow. mławskiego, w organizmie miała ponad 1,70 promila alkoholu.

W niedzielę, 5 lutego, o godz. 15:40, w Mławie, na ul. Grzebskiego, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat Punto. Andrzej Ł. lat 39, mieszkaniec pow. mławskiego w organizmie miał ponad 1,80 promila alkoholu w organizmie.

Podczas weekendowych kontroli policjanci zatrzymali także mężczyznę, kierującego samochodem wbrew sądowemu zakazowi. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 19:50, w miejscowości Konopki.  39- letni mieszkaniec Ciechanowa, kierował oplem astrą.

Podczas weekendowych działań policjanci używali również testerów narkotykowych – przeprowadzili 7 takich kontroli. Nie ujawniono jednak kierującego, będącego pod wpływem środków odurzających. Nie zabrakło natomiast mandatów karnych – głównie za przekraczanie dozwolonej  prędkości oraz nieużywanie pasów bezpieczeństwa. Mandatami ukarano 71 kierujących.

źródło: asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.