Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

ZS nr 1 w Mławie. Poloneza czas zacząć


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Niemal siedemdziesiąt maturzystek i maturzystów, osoby towarzyszące, nauczyciele i goście 4 lutego bawili się całą noc na tegorocznym balu maturalnym Zespołu Szkół nr 1.

Ten wyjątkowy i niepowtarzalny bal, pierwszy na progu dorosłego życia młodzież rozpoczęła, jak każe odwieczna już tradycja staropolskim polonezem.  Po tym pierwszym tańcu przyszedł czas na podziękowania i kwiaty dla dyrekcji, wychowawców i rodziców. Szczególne podziękowania od swoich wychowanków odebrały panie:  Joanna Szemplińska – wychowawczyni klasy IV Technikum Organizacji Reklamy, Ewa Wiącek – wychowawczyni klasy IV Technikum Ochrony Środowiska i Technikum Budownictwa,  Joanna Zadrożna – wychowawczyni klasy IV Technikum Informatycznego oraz Marta Ziębicka – wychowawczyni klasy IV Technikum  Elektrycznego. A potem jeszcze życzenia dla maturzystów przekazane przez dyrektor Urszulę Makowską, Jana Marka Wtulicha – dyrektora wydziału edukacji w starostwie i przedstawiciela rodziców. Pierwszy, jeszcze taki bardzo oficjalny walc, do którego uczniowie poprosili swoich wychowawców i nauczycieli. Na czas tego balu maturzyści odłożyli na bok świadomość, że już za niecałe sto dni czeka ich poważny egzamin, zamykający ten szczebel edukacji, ale być może otwierający dalszy. Ten wieczór pozostanie we wspomnieniach jako czas beztroskiej zabawy i radości.

JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz