Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Wystawa ikon Katarzyny Kobuszewskiej w Bibliotece Pedagogicznej


Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie zaprasza na wystawę ikon Katarzyny Kobuszewskiej.

Autorka jest z wykształcenia plastykiem, od wielu lat jej zainteresowania koncentrują się na wschodnim malarstwie religijnym. Jest założycielką Pracowni Ikonograficznej w Płocku, skupiającą osoby fascynujące się ikonami. Prowadzi także warsztaty ikonopisania i złocenia dla początkujących    i zaawansowanych.

Na prezentowanej wystawie można obejrzeć zdjęcia z wybranych etapów powstawania podobrazi i ikon w Pracowni Ikonograficznej, oraz kilka ikon autorstwa Katarzyny Kobuszewskiej. Jak mówi sama artystka jedną z ważniejszych działalności dla niej jest organizacja i prowadzenie warsztatów, na których szkoli przyszłych ikonopisów.

Wystawę ikon w naszej Bibliotece można oglądać od 1 lutego w czytelni w godzinach 8.oo-17.oo. Mława ul. Sądowa 3a.

Serdecznie zapraszam – Agata Mierzwa

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz