Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Odblaskowy Patrol widoczny nawet w zimowe dni


Bądźmy widoczni w zimowe dni. Spędźmy nadchodzące ferie bezpiecznie, zdrowo i odblaskowo – to hasło akcji Odblaskowego Patrolu klas II a i e z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Mławie. Uczniowie postanowili przypomnieć swoim rówieśnikom jak ważne jest używanie odblasków również podczas zimowych zabaw lub w drodze na sanki.

Nic tak nie poucza, jak dobry przykład, dlatego też Odblaskowy Patrol zademonstrował na boisku szkolnym jak fajnie wyglądają odblaski zimą. Ferie i zimowe zabawy nie zwalniają nikogo z troski o bezpieczeństwo własne i innych. Szary, zimowy dzień a Odblaskowy Patrol widać z daleka. I o to chodzi!

IV edycja Konkursu Odblaskowa Szkoła trwa  do 15 maja. W tym czasie Odblaskowe Patrole przygotowują wymyślone i przeprowadzone przez siebie akcje profilaktyczne, promujące zasady bezpieczeństwa na drodze i używanie elementów odblaskowych. Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ. zachęcamy do tworzenia Odblaskowych Patroli i udziału w Konkursie. W czerwcu ,już tradycyjnie – Wielki Finał.

źródło: asp. Anna Pawłowska  KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz