Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wypadek na skrzyżowaniu Padlewskiego i „siódemki”


Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym przy wyjeździe z ulicy Padlewskiego na DK nr 7. Jedna osoba trafiła do szpitala, wyjazd z Mławy był przez kilka godzin zablokowany.

Wczoraj 26 stycznia około godziny 16 – tej na skrzyżowaniu ulicy Padlewskiego z DK nr 7 ciężarowa Scania z naczepą uderzyła w tył samochodu osobowego Volvo S80. Kierowca Volvo został przewieziony do mławskiego szpitala. Przez kilka godzin wyjazd z Mławy tą ulicą był zablokowany, policja zorganizowała objazdy.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK nr 7 wpłynęło o godz. 16:03. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej. W momencie przyjazdu kierowca samochodu ciężarowego przebywał poza kabiną pojazdu, kierowca samochodu osobowego przebywał w pojeździe, ale nie był zakleszczony. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanemu kierowcy samochodu osobowego pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz