Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

„Mława nas pozna” to prorocze słowa. Promocja tomiku wierszy


Miejska Biblioteka Publiczna nawet w dwóch salach z trudem pomieściła wszystkich chętnych do udziału w promocji tomiku wierszy „Mława nas pozna”. 

Biuro architektoniczne KB Projekt

Ta wydana własnym sumptem autorów książka to zbiór wierszy pisanych przez  Helenę Grącką, Barbarę Strzałkowską, Magdalenę Szymaniak, Ewę Przybysz, Danutę Han i Cezarego Sala. Wierszy – jak mówią ich autorzy – pisanych od serca.

26 stycznia na pierwszej publicznej prezentacji tego tomiku wśród gości pojawili się przyjaciele, znajomi, nauczyciele, seniorzy przede wszystkim z klubu „Pogodny Uśmiech”, ale również młodzież szkolna. W tym uroczystym dniu autorów wierszy wspierały też ich rodziny. Ada Gostkowska znana warszawska aktorka a prywatnie córka Heleny Grąckiej inicjatorki wydania książki, wyrecytowała wiersz pt. „Mama” napisany właśnie przez jej matkę.

Opowieści o powstaniu książki, a jeszcze wcześniej grupy „Mława nas pozna” towarzyszyła prezentacja multimedialna. Tak jak to jest w zwyczaju takich spotkań autorki wierszy czytały swoje niektóre utwory, a ich treści nie przeszły wśród słuchaczy bez echa. Były emocje, a nawet i łzy wzruszenia. Spotkanie zakończyła wspólna kawa i herbata, ale zanim tak się stało, ustawiła się długa kolejka chętnych do nabycia tomiku „Mława nas pozna” i uzyskania autografów od autorek wierszy.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "„Mława nas pozna” to prorocze słowa. Promocja tomiku wierszy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
M.
Gość

Gratulacje! 🙂

Anna
Gość

Byłam z koleżanką i bardzo nam się podobało. Wiersze piękne, wzruszające takie proste ale jakże ujmujące za serce.W bibliotece są zawsze miłe spotkania. Dziękujemy

Grazyna
Gość

SkłADAM WAM KOCHANE KOLEŻANKI SERDECZNE GRATULACJĘ. jESTEM Z WAMI CAŁYM SERCEM

wpDiscuz