Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Mława nas pozna” to prorocze słowa. Promocja tomiku wierszy


Miejska Biblioteka Publiczna nawet w dwóch salach z trudem pomieściła wszystkich chętnych do udziału w promocji tomiku wierszy „Mława nas pozna”. 

Ta wydana własnym sumptem autorów książka to zbiór wierszy pisanych przez  Helenę Grącką, Barbarę Strzałkowską, Magdalenę Szymaniak, Ewę Przybysz, Danutę Han i Cezarego Sala. Wierszy – jak mówią ich autorzy – pisanych od serca.

26 stycznia na pierwszej publicznej prezentacji tego tomiku wśród gości pojawili się przyjaciele, znajomi, nauczyciele, seniorzy przede wszystkim z klubu „Pogodny Uśmiech”, ale również młodzież szkolna. W tym uroczystym dniu autorów wierszy wspierały też ich rodziny. Ada Gostkowska znana warszawska aktorka a prywatnie córka Heleny Grąckiej inicjatorki wydania książki, wyrecytowała wiersz pt. „Mama” napisany właśnie przez jej matkę.

Opowieści o powstaniu książki, a jeszcze wcześniej grupy „Mława nas pozna” towarzyszyła prezentacja multimedialna. Tak jak to jest w zwyczaju takich spotkań autorki wierszy czytały swoje niektóre utwory, a ich treści nie przeszły wśród słuchaczy bez echa. Były emocje, a nawet i łzy wzruszenia. Spotkanie zakończyła wspólna kawa i herbata, ale zanim tak się stało, ustawiła się długa kolejka chętnych do nabycia tomiku „Mława nas pozna” i uzyskania autografów od autorek wierszy.

RK

« 1 z 2 »
Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

3 komentarze

  1. M. 27/01/2017 o 13:22

    Gratulacje! 🙂

  2. Anna 27/01/2017 o 11:49

    Byłam z koleżanką i bardzo nam się podobało. Wiersze piękne, wzruszające takie proste ale jakże ujmujące za serce.W bibliotece są zawsze miłe spotkania. Dziękujemy

  3. Grazyna 27/01/2017 o 08:04

    SkłADAM WAM KOCHANE KOLEŻANKI SERDECZNE GRATULACJĘ. jESTEM Z WAMI CAŁYM SERCEM

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.