Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Święto Babci i Dziadków w Lipowcu Kościelnym


20 stycznia dzieci ze Szkoły Podstawowej im. bł. Bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym przygotowały dla swoich Babci i Dziadków z okazji ich święta niespodziankę. Specjalnie zaproszeni Dziadkowie i Babcie jak co roku, bardzo licznie na tej uroczystości się zjawili.

W murach szkoły przywitał ich dyrektor Jerzy Nowakowski. Złożył on dostojnym gościom z okazji ich święta serdeczne życzenia. Podkreślił, że jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

Później już w programie słowno – muzycznym swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas 0 – III.  Poszczególne klasy prezentowały swoje wiersze, piosenki, krótkie scenki teatralne oraz okolicznościowe tańce. A wszystko to dla swoich kochanych Babci i Dziadków. Ci z kolei nie szczędzili swoim wnuczkom oklasków.

Na koniec uroczyście wręczały swoim dziadkom własnoręcznie przygotowane podarunki. Nie brakowało łez i wzruszeń z jednej i drugiej strony.

Wspólna herbata, kawa i ciasto były okazją do wspomnień i refleksji. Za przygotowanie części artystycznej uroczystości odpowiedzialne były: panie G. Bartoszewska, G. Kłosowska, A. Łopaczewska, a za część kulinarną – rodzice uczniów.

źródło:SP w Lipowcu Kość.

oprac JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Święto Babci i Dziadków w Lipowcu Kościelnym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
grandma
Gość

Z tytułu wynika, że świętowała tylko jedna babcia 🙁 Smutne.

wpDiscuz