Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek w Szydłówku


Do czołowego zderzenia Audi i Renault Clio doszło w Szydłówku na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Trzcianki. Kierowca Renaulta i pasażerka Audi trafili do szpitala.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Szydłówek wpłynęło 21 stycznia o godz. 16:04. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Szydłowo. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu dwom osobom poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoby poszkodowane zostały przewiezione do mławskiego szpitala. Obecna na miejscu policja ustala przyczyny zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.