Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Babcia jest kochana, a dziadziuś wspaniały!


Wielkimi krokami zbliża się święto naszych babci i dziadków. Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 4 w Mławie doskonale o tych świętach pamiętają. Z tej okazji w piątek 20 stycznia zaprosiły babcie i dziadków do swojego przedszkola.

– Są takie dwa dni, jedyne dni w roku, to święto babci i dziadka, łza się kręci w oku. O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy i dla naszych gości widowisko mamy – w imieniu dzieci witała babcie i dziadków wśród przedszkolaków grupy „Księżyce” nauczycielka Krystyna Żebrowska, która wraz z Anettą Zarębską przygotowywały dzieci do występu.

A potem już było bardzo radośnie i wesoło. Piosenki, wierszyki, nawet zatańczona poleczka – wszystko to przedszkolaki wykonywały z ogromnym przejęciem,a oklaskiwane były przez swoich ukochanych dziadków. Na zakończenie występu było głośne „Sto lat”. Dzieci przygotowały też  dla swoich najbliższych drobne upominki. Był również dla wszystkich ogromny tort  z serduszkami i napisem „Dzień Babci” i „Dzień Dziadka”. I choć było radośnie i wesoło, to rzeczywiście, podczas wręczania prezentów, niejednej osobie łezka zakręciła się w oku.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz