Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Wypadek koło Borowego


Na drogach nadal ślisko. Wczoraj w godzinach popołudniowych wypadł z drogi i uderzył w drzewo kierowca osobowego Renaulta Thalia. Do zdarzenia doszło niedaleko miejscowości Borowe gm. Lipowiec Kościelny. Karetka pogotowia przetransportowała go do szpitala.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 16 stycznia o godz. 17:24. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Turza Mała. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Renault Thalia znalazł się poza pasem drogowym i uderzył bokiem w drzewo. Pojazdem jechała jedna osoba. W wyniku zderzenia nie została jednak zakleszczona w pojeździe.  Zastęp OSP z Turzy Małej, który jako pierwszy dotarł na miejsce zdarzenia udzielił osobie poszkodowanej pierwszej pomocy przedmedycznej zakładając kołnierz stabilizujący. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł osobę poszkodowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia czynności prowadził również patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wypadek koło Borowego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
OLO
Gość

W ciągu kilku dni to już drugi wypadek na tej samej drodze. Powiat ma ją za przeproszeniem w d…e, nie da się nią normalnie jeździć a już na obszarach leśnych to jest po prostu MASAKRA !!! Brawo służby drogowe, brawo Starostwo Powiatowe, vivat PSL,

wpDiscuz