Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

WOŚP Radzanów. Zlicytowali nawet „tydzień bez pracy domowej”


Ponad 11 tys zł zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Radzanowie. Choć impreza miała charakter zamknięty, gdyż wolontariusze nie kwestowali na ulicach, a jedynie pośród  chętnych do wsparcia inicjatywy, którzy licznie zjawili się w hali sportowej Zespołu Szkół w Radzanowie.

Słoneczne ogrody Mława

Na uczestników czekały przygotowane przez sztab WOŚP przeróżne atrakcje.  W części  artystycznej wystąpili uczniowie ZS Radzanów i grupy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Radzanowie.  Było wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowanie twarzy, zjeżdżalnie, animator  dla dzieci. Oczywiście nie zabrakło WOŚP-owej kawiarenki. Nie tylko dla sportowców, Akademia Młodego Sportowca zaprezentowała pokaz piłki nożnej.

Dodatkowymi atrakcjami będzie cyrkowy pokaz ogni w wykonaniu artystki Cyrku Vegas p. Katarzyny Sieradzkiej i koncert zespołu AWERS.

Pośród licytowanych na rzecz Orkiestry przedmiotów znalazły się takie ciekawostki jak piłka oraz koszulka Korony Kielce z podpisami zawodników, a nawet szkolna promesa „tygodnia bez pracy domowej”. Finał tradycyjnie zakończył się  „Światełkiem  do nieba” .

red.

fot: WOŚP Radzanów

« 1 z 3 »

Zapisz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Uczeń gimnazjum.

Kłamstwo, zadają prace.