Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

WOŚP Radzanów. Zlicytowali nawet „tydzień bez pracy domowej”


Ponad 11 tys zł zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Radzanowie. Choć impreza miała charakter zamknięty, gdyż wolontariusze nie kwestowali na ulicach, a jedynie pośród  chętnych do wsparcia inicjatywy, którzy licznie zjawili się w hali sportowej Zespołu Szkół w Radzanowie.

Na uczestników czekały przygotowane przez sztab WOŚP przeróżne atrakcje.  W części  artystycznej wystąpili uczniowie ZS Radzanów i grupy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Radzanowie.  Było wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowanie twarzy, zjeżdżalnie, animator  dla dzieci. Oczywiście nie zabrakło WOŚP-owej kawiarenki. Nie tylko dla sportowców, Akademia Młodego Sportowca zaprezentowała pokaz piłki nożnej.

Dodatkowymi atrakcjami będzie cyrkowy pokaz ogni w wykonaniu artystki Cyrku Vegas p. Katarzyny Sieradzkiej i koncert zespołu AWERS.

Pośród licytowanych na rzecz Orkiestry przedmiotów znalazły się takie ciekawostki jak piłka oraz koszulka Korony Kielce z podpisami zawodników, a nawet szkolna promesa „tygodnia bez pracy domowej”. Finał tradycyjnie zakończył się  „Światełkiem  do nieba” .

red.

fot: WOŚP Radzanów

« 1 z 3 »

Zapisz

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

1 Komentarz

  1. Uczeń gimnazjum. 18/01/2017 o 19:12

    Kłamstwo, zadają prace.

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.