Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Wiśniewko. Mleczarka w rowie


Tuż za miejscowością Wiśniewko, na drodze w kierunku Wiśniewa samochód ciężarowy – cysterna przystosowany do przewozu mleka zsunął się do rowu i wywrócił na bok. Ranny kierowca pojazdu trafił do szpitala.

 – Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem cysterny przewożącej mleko wpłynęło 17 stycznia o godz. 8:41. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Kowalewa. Na miejscu zdarzenia okazało się, że cysterna leży na boku. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach. Pomocy medycznej udzielił mu zespół karetki pogotowia,a  poszkodowany został przewieziony do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

2 komentarze

  1. ivo 18/01/2017 o 14:51

    zabrac prawko niech taczką jezdzi

  2. OLO 17/01/2017 o 18:01

    To kiedyś musiało się tak skończyć, dobrze, że akurat w takim miejscu gdzie nikt nie chodzi (n.p. dzieci do szkoły) bo ta „rajdowa” cysterka śmigała sobie po terenie jakby była jedynym użytkownikiem naszych dróg.

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.