Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Wiśniewko. Mleczarka w rowie


Tuż za miejscowością Wiśniewko, na drodze w kierunku Wiśniewa samochód ciężarowy – cysterna przystosowany do przewozu mleka zsunął się do rowu i wywrócił na bok. Ranny kierowca pojazdu trafił do szpitala.

 – Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem cysterny przewożącej mleko wpłynęło 17 stycznia o godz. 8:41. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Kowalewa. Na miejscu zdarzenia okazało się, że cysterna leży na boku. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach. Pomocy medycznej udzielił mu zespół karetki pogotowia,a  poszkodowany został przewieziony do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wiśniewko. Mleczarka w rowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ivo
Gość

zabrac prawko niech taczką jezdzi

OLO
Gość

To kiedyś musiało się tak skończyć, dobrze, że akurat w takim miejscu gdzie nikt nie chodzi (n.p. dzieci do szkoły) bo ta „rajdowa” cysterka śmigała sobie po terenie jakby była jedynym użytkownikiem naszych dróg.

wpDiscuz