Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Na polską nutę” – już jutro zagra Filharmonia Narodowa


18 stycznia odbędzie się pierwszy w tym roku koncert Filharmonii Narodowej połączony z pokazem tanecznym. Zainteresowanych polską kulturą ludową zapraszamy o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.
W programie zaprezentują się artyści Baletu Dworskiego Cracovia Danza oraz instrumentaliści. Nowy cykl otworzy niezwykle barwny i widowiskowy pokaz tradycyjnych polskich tańców: mazura, poloneza, oberka i krakowiaka. Wśród prezentowanych obrazów tanecznych znajdą się m.in. fragmenty „Wesela w Ojcowie” z muzyką Karola Kurpińskiego i Józefa Damsego. Wszystkich słuchaczy zapraszamy do uczestnictwa w tej ludowej zabawie. Wstęp 3 zł.

źródło: MDK

KSP Mława nabór

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz