Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Mława. Wizja lokalna z udziałem Bartosza N.


Dziś 16 stycznia w godzinach przedpołudniowych rozpoczęła się, pierwotnie zaplanowana na 11 stycznia br. wizja lokalna w toczącej się przed Sądem Okręgowym w Płocku sprawie o zabójstwo Łukasza Masiaka. W tym celu do kręgielni w Mławie, gdzie zginął dziennikarz przybyła grupa śledczych z Płocka, obrońca oskarżonego i sam oskarżony w tym procesie – Bartosz N.

Wniosek o przeprowadzenie eksperymentu procesowego w miejscu zdarzenia z udziałem oskarżonego złożył podczas rozprawy w grudniu ub. r. jego obrońca.

– Sąd postanowił również o przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec oskarżonego na kolejne 3 miesiące, to jest do dnia 14 marca 2017 roku – podaje Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku.

Proces w sprawie śmierci Łukasza Masiaka rozpoczął się przed Sądem Okręgowym w Płocku  13 października. Dotychczas w procesie zeznawali  wdowa po dziennikarzu, właściciel kręgielni, jej pracownicy i goście obecni w dniu śmierci dziennikarza.  Przed sądem przesłuchani zostali też  ratownicy  zespołu pogotowia ratunkowego, biegły wykonujący sekcję zwłok oraz lekarze psychiatrzy i psycholog. Termin kolejnej rozprawy w tym procesie ustalony jest na 25 stycznia br.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz