Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przerębel był zbyt mały by pomieścić wszystkich


Drugie tegoroczne morsowanie nad jeziorkiem w Krajewie cieszyło się frekwencją dużą większa niż tydzień temu, kiedy to zainaugurowano sezon zimowych kąpieli.

Słoneczne ogrody Mława

W sobotę 14 stycznia okazało się, że wycięty przerębel był zbyt mały by jednorazowo zmieścić całą grupę. Chętni do morsowania wchodzili więc do wody podzieleni na trzy grupy. Wśród amatorów lodowej kąpieli sporą grupę stanowiły panie. Dużo również było osób, które morsowania zażywały po raz pierwszy. Piotr Olszewski, pod którego kierownictwem i opieką organizowane są zimowe kąpiele zapowiada ich cykliczność.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Paweł Grant

To może być interesujące doświadczenie

jeden z uczestników morowania

To jest super doświadczenie i przede wszystkim bardzo zdrowe.! Polecam

śnieżynka

Super!! 😀

Maria

Chyba się skuszę i ja.