Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Występ Pawła Stawińskiego uznany za najlepszy w historii programu „Mam Talent”


fot. archiwum prywatne

Paweł Stawiński to mławski muzyk, wokalista i pianista, absolwent PSM w Mławie oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku.  Przed szeroką publicznością debiutował w programie X Factor, a potem w „Mam Talent”. Jego występ właśnie w tym ostatnim programie zyskał mu ogromne uznanie zarówno jurorów jak i publiczności.

Producent programu wspólnie z telewizją TVN postanowili wyłonić 10 najlepszych występów w ramach wszystkich dotychczasowych edycji tego programu. Kryteria oceny były złożone, wśród niech była oczywiście oglądalność poszczególnych występów, komentarze i opinie widzów. Wśród tych dziesięciu najlepszych z najlepszych występów w historii „Mam Talent” znalazł się też Paweł.

– Kochani!!! Mój występ w programie „Mam Talent” został uznany za jeden z najlepszych występów wszystkich edycji programu Mam Talent!!! Mogę się nawet pochwalić, że znalazł się na pierwszym miejscu! Mocno się cieszę i dziękuje całej produkcji programu „Mam Talent” i telewizji TVN. Dziękuje też Panu Markowi Karolskiemu, świetnemu muzykowi oraz realizatorowi studyjnemu, u którego to, w studiu nagraniowym” MKStudio” nagrałem na fortepianie podkład do mojego występu! Dziękuję też wszystkim sympatykom tego co robię za stałe, nieustanne wsparcie –  z sukcesu cieszy się Paweł Stawiński.

Muzyk zapowiada również, że w najbliższym czasie ukaże się również jego autorska płyta.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi tak ogromnego wyróżnienia!

JK

A tu chwila wspomnień i występ Pawła

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ