Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Występ Pawła Stawińskiego uznany za najlepszy w historii programu „Mam Talent”


fot. archiwum prywatne

Biuro architektoniczne KB Projekt

Paweł Stawiński to mławski muzyk, wokalista i pianista, absolwent PSM w Mławie oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku.  Przed szeroką publicznością debiutował w programie X Factor, a potem w „Mam Talent”. Jego występ właśnie w tym ostatnim programie zyskał mu ogromne uznanie zarówno jurorów jak i publiczności.

Producent programu wspólnie z telewizją TVN postanowili wyłonić 10 najlepszych występów w ramach wszystkich dotychczasowych edycji tego programu. Kryteria oceny były złożone, wśród niech była oczywiście oglądalność poszczególnych występów, komentarze i opinie widzów. Wśród tych dziesięciu najlepszych z najlepszych występów w historii „Mam Talent” znalazł się też Paweł.

– Kochani!!! Mój występ w programie „Mam Talent” został uznany za jeden z najlepszych występów wszystkich edycji programu Mam Talent!!! Mogę się nawet pochwalić, że znalazł się na pierwszym miejscu! Mocno się cieszę i dziękuje całej produkcji programu „Mam Talent” i telewizji TVN. Dziękuje też Panu Markowi Karolskiemu, świetnemu muzykowi oraz realizatorowi studyjnemu, u którego to, w studiu nagraniowym” MKStudio” nagrałem na fortepianie podkład do mojego występu! Dziękuję też wszystkim sympatykom tego co robię za stałe, nieustanne wsparcie –  z sukcesu cieszy się Paweł Stawiński.

Muzyk zapowiada również, że w najbliższym czasie ukaże się również jego autorska płyta.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi tak ogromnego wyróżnienia!

JK

A tu chwila wspomnień i występ Pawła

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Występ Pawła Stawińskiego uznany za najlepszy w historii programu „Mam Talent”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Karol 29
Gość

Oprawa slubow w wykonaniu panstwa stawinskich jest cudowna,

Magnus
Gość

Podziwiam Pana Stawińskiego za wielki talent. Gdybym choć posiadał cząstkę jego muzycznych zdolności. Jednak nie jest mi to dane. Wazne, że mozna sie cieszyć jego sukcesami, sukcesami naszego mławianina. I oto chodzi. Doskonale, że dzięki takim ludziom, jak Pan Paweł, Mlawa jest znanym miastem, bo z tego miasta w świat szeroki idą prawdziwe perełki. 😉

m.
Gość

Najszczersze gratulacje i jeszcze wielu, wielu muzycznych sukcesów 🙂

Ktoś...
Gość

Gratulacje, Panie Pawle.
Oby więcej tak utalentowanych (oczywiście i pracowitych) ludzi w naszym mieście, niech z korytarza w warszawskiej Akademii Teatralnej w końcu zniknie hasło ” z Mławy do Warszawy”.
Serce rośnie, gdy się czyta o mławskich talentach 🙂

wpDiscuz