Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Borowe. Skoda uderzyła w drzewo


Na drogach trudne warunki jazdy. Przekonała się o tym kobieta kierująca skodą na odcinku drogi pomiędzy Borowym a Łomią. Wczoraj  (13 stycznia 2017) w godzinach popołudniowych auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala.

cdziennik_inspiruje

– Zgłoszenie o dachowaniu pojazdu na drodze Łomia – Borowe wpłynęło 13 stycznia o godz. 15:06. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Turza Mała. Wezwany był też patrol policji oraz karetka pogotowia. Na miejscu okazało się, że auto nie dachowało, wypadło jednak z drogi i uderzyło w drzewo. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przekazania poszkodowanej zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł kobietę do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Borowe. Skoda uderzyła w drzewo"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
bart
Gość

Stare macie te wiadomości, sprzed miesiąca…

Bratt
Gość

Tylko to było wczoraj gościu

bart
Gość

w artykule było napisane że w grudniu

wpDiscuz