Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zasnął w domu u znajomych i już się nie obudził


Właśnie w taki sposób zmarł 11 stycznia w jednym domów na ulicy Wójtostwo w Mławie 36-letni mieszkaniec Strzegowa. Był pod wpływem alkoholu a zmarł prawdopodobnie na skutek wychłodzenia organizmu.

– Mężczyzna przyszedł w odwiedziny do znajomych w nocy. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Po pewnym czasie zasnął. Rano mieszkańcy stwierdzili, że nie daje oznak życia i wezwali służby ratownicze. Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna zmarł z wychłodzenia lub nadużywania alkoholu, ale zostanie jeszcze przeprowadzona sekcja zwłok – informuje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Zasnął w domu u znajomych i już się nie obudził"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kych
Gość

Spoczywaj w spokoju Bracie (*)

ewa
Gość

Przyczyną śmierci był układ krążenia podane są błędne informacje.

beti
Gość

To gdzie on spał ?Na dworze? Szkoda człowieka

deli
Gość

to chłopaka ugościli

wpDiscuz