Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Zasnął w domu u znajomych i już się nie obudził


Właśnie w taki sposób zmarł 11 stycznia w jednym domów na ulicy Wójtostwo w Mławie 36-letni mieszkaniec Strzegowa. Był pod wpływem alkoholu a zmarł prawdopodobnie na skutek wychłodzenia organizmu.

– Mężczyzna przyszedł w odwiedziny do znajomych w nocy. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Po pewnym czasie zasnął. Rano mieszkańcy stwierdzili, że nie daje oznak życia i wezwali służby ratownicze. Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna zmarł z wychłodzenia lub nadużywania alkoholu, ale zostanie jeszcze przeprowadzona sekcja zwłok – informuje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

4 komentarze

 1. Kych 16/01/2017 o 20:38

  Spoczywaj w spokoju Bracie (*)

 2. ewa 16/01/2017 o 12:30

  Przyczyną śmierci był układ krążenia podane są błędne informacje.

 3. beti 13/01/2017 o 19:09

  To gdzie on spał ?Na dworze? Szkoda człowieka

 4. deli 13/01/2017 o 16:00

  to chłopaka ugościli

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.