Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Sweet focie z policyjnej kartoteki


Praca policjanta to nie tylko wypisywanie mandatów czy chwytanie przestępców. W ich pracy są również  sytuacje miłe i przyjemne, a nawet wesołe. Taką właśnie „policyjną kartotekę sweet foci” publikuje mławska policja na swoim profilu FB.

– Jak na nowy rok przystało, postanowiliśmy przygotować dla Was mały przegląd najfajniejszych, czasem nietypowych sweet foci, które udało nam się zrobić w ostatnich latach. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie osoby, które spotkały się z nami podczas akcji profilaktycznych, zrobiły sobie z nami zdjęcie Szczególne pozdrowionka kierujemy do dzieci, które rozbrajały nas uśmiechem i bezpośredniością. To najsympatyczniejsze chwile naszej pracy – pod opublikowaną galerią  pisze mławska policja.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz