Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Pożar domu na ulicy Batalionów Chłopskich


Dziś nad ranem, prawdopodobnie na skutek podpalenia doszło do pożaru piętrowego domu na ulicy Batalionów Chłopskich. Pożar gasiły trzy zastępy mławskich strażaków. Dom był pustostanem.

– Zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego na ulicy Batalionów Chłopskich w Mławie wpłynęło 13 stycznia o godz. 5:03. W działaniach ratowniczo – gaśniczych uczestniczyły trzy zastępy JRG Mława. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody aż do ugaszenia pożaru i przeszukania obiektu z użyciem sprzętu ochrony dróg oddechowych. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol zakładu energetycznego oraz policja, która ustalać będzie przyczynę pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz