Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Nie żyje doktor Alina Moryc – Dzierzgowska


9 stycznia wieczorem w swoim domu nagle zmarła doskonale znana kilku pokoleniom mławian doktor Alina Moryc – Dzierzgowska. Alarm podnieśli znajomi, którzy próbowali się z nią tego wieczoru skontaktować telefonicznie.

 – 64-letnia kobieta zmarła w swoim domu 9 stycznia wieczorem. Próbowali się do niej dodzwonić znajomi. Przy braku reakcji zawiadomili policję. Policjanci po przyjeździe zastali drzwi wejściowe nie zamknięte na klucz. Nic jednak nie wskazuje na to, że do śmierci kobiety ktoś mógł się przyczynić w sposób przestępczy. Z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że śmierć nastąpiła na skutek pęknięcia tętniaka mózgu – podaje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

Msza św. żałobna odprawiona będzie w Kaplicy Cmentarza Komunalnego w Mławie w sobotę 14 stycznia o godz.15:30.

Zamiast kwiatów Rodzina prosi o przekazanie datków na Dom Dziecka w Kowalewie.

Doktor Alina Moryc – Dzierzgowska przez wiele lat pracowała w mławskim szpitalu, pełniąc między innymi funkcję zastępcy ordynatora oddziału wewnętrznego. Do ostatniej chwili była czynna zawodowo pracując już tylko w placówkach niepublicznych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ