Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
fiołek alpejski kącik kreatywny codziennik inspiruje
Logo

Mistrz się przebudził. Trójka ucieka rywalom


Fot: GW

cdziennik_inspiruje

Uczestnicy Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki wrócili do ligowej rywalizacji. Parotygodniowa przerwa pomogła obrońcom tytułu z żuromińskiego Dre-Maru. W rywalizacji z TS Relaks mogli świętować pierwszą wygraną w sezonie.

Wiceliderzy przystąpili do rywalizacji z mistrzami bez trzech podstawowych zawodników. Brak Pawła Kucińskiego, Michała Aleksiejuka i Filipa Kowalczyka okazał się bardzo widoczny. Pełną kadrą nie dysponował również Dre-Marem, ale osłabienia nie okazały się tak uciążliwe. Spotkanie przyniosło trzy sety, wszystkie zakończyły się sukcesem zespołu z powiatu żuromińskiego.

W pozostałych meczach zwycięzcy zostali wyłonieni równie szybko. Transmik poległ po raz czwarty w rozgrywkach, przegrywając z Technokablem. Natomiast Kozłowo nie dało rady Trójce, która została samodzielnym liderem zmagań. Po czterech kolejkach ma na koncie jedenaście punktów.

Szósta seria zostanie rozegrana w środę 25 stycznia. Oto zestaw par: De Luxe – Kozłowo, Trójka – Relaks, Dre-Mar – Transmik. Pauzować będzie zespół Technokabla.

V kolejka (11 stycznia): Transmik – Technokabel 0:3 (-16, -19, -19), TS Relaks – Dre Mar Żuromin 0:3 (-22 -21, -21), Kozłowo – Trójka 0:3 (-20, -17, -14), De Luxe – pauza

VI kolejka 25 stycznia.

RS

 

Udostępnij:
Tagi:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz