Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux

Uroczystości 72. rocznicy mordu na Kalkówce


Tegoroczne uroczystości upamiętniające 72. rocznicę egzekucji naszych rodaków przeprowadzoną w styczniu 1945 r. przez niemieckich żołnierzy odbędą się w niedzielę 15 stycznia. Rozpocznie je o godz. 12 msza św. w kościele pw. Ducha Świętego  w parafii Matki Bożej Królowej Polski. W tym roku organizatorzy zrezygnowali z przemarszu z kościoła na Kalkówkę. W zamian uczestników uroczystości po zakończeniu mszy św. pod pomnik zawiozą, a potem odbiorą przygotowane autokary.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Program uroczystości:

12.00 – Msza Św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski

– przejazd na Kalkówkę

– wystąpienie okolicznościowe

– modlitwa za zmarłych

– złożenie kwiatów, zapalenie zniczy

źródło:UMM

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500