Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wójtem zostanie Kuciński, Zakrzewski czy Bagiński?


Coraz bliżej do wyborów w Dzierzgowie. 5 stycznia o północy minął termin rejestracji kandydatów na wójta. Zgłoszenia do gminnej komisji wyborczej dokonać  mogły tylko wcześniej zarejestrowane komitety wyborcze, których –  przypomnijmy – zarejestrowano cztery. Kandydatów będzie jednak trzech, gdyż Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Dzierzgowo Stolicą Prezydenckiej Krówki swojego kandydata nie zgłosił.

Słoneczne ogrody Mława

– Kandydatów na wójta zarejestrowały trzy komitety (w kolejności rejestracji): Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Kucińskiego zgłosił kandydaturę Rafała Kucińskiego, Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Zakrzewskiego zgłosił kandydaturę Mariusza Zakrzewskiego,  Komitet Wyborczy Wyborców Witolda Bagińskiego zgłosił kandydaturę Witolda Bagińskiego – podaje Zofia Bartoszczyk urzędnik wyborczy w urzędzie gminy Dzierzgowo.

Jakie wymagania musi spełnić kandydat?

Musi posiadać ukończone 25 lat i obywatelstwo polskie. Kandydat nie może być pozbawiony praw publicznych i wyborczych ani karany. Nie musi posiadać jakiegoś określonego stopnia wykształcenia, ani zamieszkiwać na terenie gminy, w której kandyduje.

Który ze zgłoszonych kandydatów uzyska największe poparcie, okaże się 29 stycznia. Jeżeli na jednego z nich mieszkańcy oddadzą więcej niż połowę ważnie oddanych głosów wybory będą rozstrzygnięte. Jeżeli tak się nie stanie, konieczna będzie II tura wyborów, w której zmierzą się już tylko dwaj kandydaci, którzy uzyskali największą liczbę głosów w pierwszej turze.  Poniżej sylwetki kandydatów.

Rafał Kuciński 36 lat, Szumsk.

Wykształcenie wyższe – marketing i zarządzanie w agrobiznesie, podyplomowe studia z zakresu administracji. Od 11 lat pracownik UG Dzierzgowo, obecnie zastępca kierownika USC, radny powiatowy. Żonaty, dwie córki w wieku 7, 10 lat.

Zakrzewski Mariusz 29 lat, Dzierzgówek.

Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w specjalizacji administracja  publiczna. Obecnie pracuje jako specjalista ds. kompletacji baz danych dla niemieckich ubezpieczycieli w Warszawie (siedziba firmy w Niemczech). Kawaler.

 Bagiński Witold 63 lata, Mława.

Wykształcenie wyższe Akademia Rolniczo Techniczna w Olsztynie oraz podyplomowe studia BHP. Przez osiem lat kierował powiatowym oddziałem ARIMR w Mławie, obecnie pracownik Trans Feed Mława. Syn prawnik.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

168
KOMENTARZE

1500
pomysłowa

Podczas ostatnich wyborów przez niektórych kandydatów ubiegających się o mandat radnego naszej gminy była prowadzona praktyka w postaci dowożenia potencjalnych wyborców do lokali wyborczych a podobno nawet podawanie im napojów wyskokowych (wysoko procentowych)
Szanowni kandydaci możne to jakiś pomysł 🙂

Wyborca

Wybory tuż, tuż. Wygra Pan R. Kuciński w I turze! Pozdrawiam.

sowa

a to co???jakieś przecieki??…że wiadomo już z góry kto wygra???wszystko przed nami!!Niech wygra najlepszy!!

mieszkaniec

Kocham was wszystkich 🙂

xgrrrg

TUR – ,,wymarły przodek bydła domowego”.
TURA – żona wyżej wymienionego

Wyborca !!!

Moim skromnym zdaniem Pan R.K kandydując na radnego powiatowego dwa lata temu zawarł niepisaną umowę z mieszkańcami gminy, że będzie ich reprezentował w powiecie. Cóż takiego się stało, że zrywa umowę? Czy bardziej opłacalny stołek? Czyżby pieniądze i władza uderzyły do głowy? A może po dwóch latach rozmyśli się i będzie kandydować na posła? Następny kandydat W.B z racji osiągniętego wieku przedemerytalnego – osoba ta nie sprosta oczekiwaniom mieszkańców gminy. Praca, którą trzeba tu wykonać jest ponad jego siły. Trzeci kandydat M.Z młody, wykształcony człowiek, który po raz drugi kandyduje na fotel wójta. Nikt go nie promuje, nie stoją za… Czytaj więcej »

Mieszkaniec

No jak nikt Z.M nie promuje przecież wszyscy wiemy kto ! Osoba która kandydowała ostatnio na wójta – nie wyszło , jako kierownik – nie wyszło to teraz może pan Z tez mu cos obiecał i to raczej pewne ! no i co ? I widzimy tu i interesy i klany rodzinne …

sąsiedzi

Ludzie uspokojcie się i nie osmieszajcie sie

mieszkaniec

Za pana B też bedą rządzić

zyga

Ten Kuciński to nie potrafi się wypowiadać na tych zebraniach 😉

OBECNY

WIDOCZNIE NIE BYŁĘŚ NA TYCH ZEBRANIACH TO FAKTYCZNIE MASZ CZEGO ZAŁOWAĆ. PROPONUJE ZAMIAST TEN TO PISAĆ PAN KUCIŃSKI.

mieszkaniec

Chyba Ci się zebrania pomyliły bo inaczej tego nie widzie ……-A i jeśli nawet to i tak to lepsze niż obiecywanie budowy placów zabaw-Moje Pytanie Panie B te place które pan chce budować {odsyłam do lektury ulotki Komitetu wyborczego Pana B} to co one mają powstać w każdej wsi?No bo 2 nowiusieńkie na terenie gminy są -no chyba że Pan nie wie nic o tym .Warto było by poznać choć odrobinkę Gminę w które chce się być Wójtem.Odrobinę szacunku dla wyborców a nie ulotka wyborcza metodą kopiuj- wklej. Pozdr.

Bolo

w Kitkach też szału nie zrobił!!

BOLO

A TO ZROBIŁ !!!!!!!!!!!!!!!

Szumsk

Ja Kuciński wygra to się wyprowadzam!!!!

Bobo

Jak będziesz potrzebować pomocy przy pakowaniu to daj znać , chętnie pomogę.

szumsk 2

a ja sie wprowadze

głos

Zacznij sie pakować 🙂

Niki

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=510951969109783&id=492912237580423&set=pcb.510952192443094&source=48 Z jakiej listy startował R. K do powiatu? Czy nie PSL? Na pewno. Był u mnie z Sp. Robertem i prosił o głosy. Teraz opowiada bzdury ze nie nic wspólnego z PSL??? Zapomniał kto na niego głosował bo startował wlasnie z PSL?? Tymczasem juz w marcu 2016 chciał sie przykleić do PIS ale tam go nie chcą. Spalił sie wszędzie. Zobaczcie co robili razem z ZM za plecami wójta

leszek

A co oni tam robili????

Janka

Zaraz coś wymyśla co tam robili

Normalny

Siedział na „Pogardzie” a co miał robić? Gdyby niki wstawil wszystkie zdjęcia to nie byloby prostych pytan.

obcy

Zgadza się PSL go wypromowało, a teraz nie chce mieć nic wspólne z PSL, oj brzydko tak się nie postępuje.

mieszkaniec

To PSL go wybrał czy mieszkańcy gminy ? Nie bądź śmieszny ! A cóż ten PSL dla tej gminy zrobił? Oczywiście oprócz obiecywanek z czego zresztą najbardziej słyną!!!

Mikus

Z jakiej listy startował ? Kto go polecał ludziom? Moze nie wójt? I nie ma nic wspólnego z PSL?

Mario

Startować z listy a być czlonkiem partii to dwie różne rzeczy . z tego co słyszałem sp.wójt popierał pania Grażynę . a co cie boli Mikus? Juz nie masz się do czego przyczepić?

Stary

To prawda wójt promował panią Grażynę ale mieszkańcy wybrali pana Rafała. Kogo obchodzi z jakiej listy startował. Widzę że w Dzierzgowie zaczyna ktoś manipulować politycznie. My tu się znamy jak łyse konie i jak głosujemy to na człowieka a nie na partie.

andre

Co robili z Z.M za plecami Sp Wójta
„Panie Boże, strzeż mnie od nienawiści, od pogardy uchroń nas Panie” – mówi wdowa po Ministrze Mercie. „Pogarda” to film, który jest w pewnej mierze kontynuacją poprzedniego dokumentu autorek „Mgły”. Oglądając ten film trudno powstrzymać emocje.. FILM OGLĄDALI …pisz prawde bo wymyslasz i dopisujesz brednie ,co robili …całowali sie itp ..wymyslajac takie historie nie masz szacunku do siebie i pewnie do innych

wrzos

Ciekawe czy po filmie była kolacja i rozmowa ile w gminie można postawić kurników.

;:;

Były dwie … Romantyczne i pewnie buzi buzi i co to chciales usłyszeć ! A może jeszcze jakieś szczegóły … Istna głupota sie szerzy…

benek

Dodaj, że ze świecami. Jak wójt nie był … nie dał rady to wysłał najbardziej kompetentne osoby w gminie. Przecież w takim towarzystwie to trzeba się umieć zachować bo to nie festyn.

Szperajacy

TO RZECZYWIŚCIE ZBRODNIE ZROBILI JADĄC NA PROJEKCJE FILMU O SMOLENSKU „POGARDA” FILM NA CALA POLSKĘ NAWET W KOŚCIOŁACH ZAPRASZALI – CZYLI FILM DLA WSZYSTKICH! A TY NIE SIEJ POPELINY! https://m.facebook.com/pis.mlawa/photos/a.505201389684841.1073741828.492912237580423/508158689389111/?type=3&source=48

Mieszkaniec

Czytając wasze komentarze mam wrażenie że to są wybory na przynajmniej prezydenta jakiegoś bogatego kraju a nie wybory wójta gminy która póki co nie ma perspektyw na poprawę, a już na pewno nie przez 2 lata trwania tej kadencji jak to co niektórzy obiecują.

DETEKTYW GMINNY

Pan Kućiński był na filmie „Pogarda”. https://www.facebook.com/pis.mlawa/photos/a.505201389684841.1073741828.492912237580423/510951465776500/?type=3&theater .Niki jak cos wrzucasz to sprawdzaj wszystko dokladnie bo tylko sie osmieszasz.

Kino

A popcorn i coca-cola gdzie???

Natalia

CZEMU WSRÓD KANDYDATÓW NIE MA KOBIETY ?

Rumcajs

Czemu się nie zgłosiłaś????????????????????

Maly

Dziś było zebranie w Kamieniu z R. K. Ten pan chce zlikwidować szkole w Rzegnowie. Po za tym nie ma żadnego programu.

Lulu

Podpisz się jeżeli tak powiedział. Bo nic takiego nie będzie robił w ciagu 2 lat. A gruszki na wierzbie można każdemu obiecywać. Tylko z obietnic trzeba się wywiazac. A program na 2 lata to nie drogi chodniki oświata remizy świetlice place zabaw itd bo każdy inteligentny człowiek wie ze wszystkiego nie da się zrobić w tak krótkim czasie. Chyba ze Ty jesteś cudotwórca i Tobie może by się to udało.

Pipi

To program to na rok – jeden budżet,! bo jeden juz jest uchwalony chyba ze W. B zrobi z własnej kieszeni! Ha ha ha

Figo

Chyba słabo sie orientujesz bo budżet można zmienić w każdym momencie laiku

Jano

Ty Figo największy laiku z laików!!! Kto może w każdej chwili zmienić budżet? Chyba tylko ty swój. Budżet uchwalony przez Radę można zmienić ale tylko przy poparciu Rady a nie ot tak sobie bo obiecuje się wyborcom niestworzone rzeczy. No ale potem można zrzucić winę na Radnych, że to oni blokują te fantastyczne pomysły.

Kot

No nie ma jak program R. K ! Czyli bez programu muahaha Będę miły i grzeczny ( dla rady) !

bulo

A mi się wydaje ze na tym zebraniu wypadł nieżle!!! Było duzo dyskusji i ok..trzeba rozmawiac!! Dał radę!..

Anna

A W.B. powiedzial że zlikwiduje szkołę w Dzierzgowie. I co dużo osób w to uwierzy? Pewnie tyle co i w to że NIBY R.K powiedzial o likwidacji szkoly w Rzęgnowie. Jedno i drugie ściema ale co niektórym mogloby zamieszac w głowie. Ludzie po co piszecie brednie? Przecież na spotkaniu nie ma jednej osoby tylko conajmniej kilkanaście i wszyscy słyszymy co mówią kandydaci a co jest waszym chorym wymysłem. Pozdrawiam bajkopisarzy z Kamienia.

Benek

Dołączam się do pozdrowień.

oko

Nie pisz głupot jak nie byłeś

???

tak…wczesniej mial zwalniać pracowników gminy:)słowa wyjęte z kontekstu puszczone dalej w eter..tylko czy aby napewno przez tych z którymi rozmawial???

Kamień

Panie R.K. to nie Maly pisał tylko Długi

anonimo

Kamień. Ja tez tak myślę ze Długi bo sam kandydował do rady i nie przeszedł to teraz wszystkie psy wiesza na wszystkim i wszystkich z żalu. Dodam że sam na niego nie głosowalem. Panie R.K prosze robic swoje ! a przeciwnicy muszą coś wymyslać bo czym zabłysną jedynie pisaniem bredni i kłamstw. Życzę powodzenia!

b...

halo…ale kogoś szczerośc Długiego zabolała na zebraniu!! :)no i napewno nie był to p. Kuciński..:) szkoda że nie wszystkich stać na taką szczerość!!!no i nie wiem kto tu kogo oczernia!!??bo lepiej powiedzieć w oczy a nie poza oczy..

mieszkaniec gminy

To jednak Długi ? ! Ale jaka szczerość? Bo w te kłamstwa o zamykaniu szkoły , psl, pis,programie itd. to i tak nie uwierzylem ! Chwila to kto tu kogo oczernial ? Wydaje mi się ze tylko bulo napisał prawdę bo w dzierzgowie było tak samo – dal rade

bulo

ktoś robi więcej zamieszania niż wyżej wymieniony w komentarzu…albo prubuje zrobić- zrzucając podejrzenia na tego kto nie bał się otwarcie dyskutować..

werka

no tak to niestety bywa,że najlepiej osądza się poza plecami….

Buli

Skoro w Kamieniu była taka dyskusja to dlaczego została przeniesiona na codziennik? Ktoś kogoś nie zrozumiał? Czy trzeba było ubarwic? Ja rozumiem ze wszyscy z nas maja swojego kandydata i zapewniam was ze opisywaniem któregokolwiek z nich nic nie zmienicie!

oko

To trzeba było być na spotkaniu, a nie spać.

Mieszkaniec

A po co ta szkoła jeszcze istnieje ….. dla paru uczniów?! Popieram całkowicie jej zamknięcie i oby jak najszybciej!!!

Milo

Brawo oby zamknął ją jak najszybciej ,bo tylko ta szkoła generuję straty.Jednak bardzo w to wątpię czy radni się zgodzą z wiadomych wszystkim powodów. Jeden radny tam ,drugiego żona ,ale trzymam za pana R.K kciuki może mu się uda ,będzie już trzecim wójtem,który podchodzi do tego tematu,oby ostatnim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyborca

A gdzie programy wyborcze kandydatów? Nadal czekam

Www

Przecież są organizowane spotkania kandydatów z wyborcam i przedstawiają swoje ptogramy. Przynajmniej wiem ze Kuciński tak robi i Bagiński chyba organizował cos w Brzozowie,a Zakrzewski to nic nie wiem, nic nie slyszalem.

Rekin

W przyszłym tyg pan W. B robi zebrania bo widziałem zaproszenia

AKC

Jak W.B wypadnie tak jak w Brzozowie to szkoda jego czasu na te spotkania!!!

BMW

PAN k. ma chyba dobro pamięć i wie kto kopał pod nim dołki przez kilka lat w pracy .a co zrobi ???? ZOBACZYMY

znajomy

Olo to słoik haha

admin

Uprzejmie prosimy o zachowanie kultury dyskusji. Komentarze zwierające słowa lub treści powszechnie uznawane za obraźliwe mogą zostać usunięte.

Olo

Na tym forum prowadzona jest swoista obława!!!

https://www.youtube.com/watch?v=1UIzl4_SFp4

głos

Zamilcz olo, większość ma głęboko w 4 literach twoje zdanie

Olo

Prawda zabolała, ooo jak mi przykro 🙂

dla olo
haha

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

dla olo

olo nie wstydz sie wejdz
http://tinyurl.com/zmap7yk

głos

Czemu dałeś link akurat do tego?

dla

zapytaj sie informatyka

Mieszkaniec

Mam tylko jedna pytanie do wszystkich kandydatów czy waszym głównym cele po objęciu stanowiska Wójta jest zwolnienie pracowników ,czy naprawdę tylko to jest najważniejsze?Bo jak posłuchałem wypowiedzi pana Z i pana B to ich jedyny i główny cel.Moim zdaniem jest dużo więcej spraw ważniejszych dla nas mieszkańców,a wy chcecie tylko stanowiska obsadzać swoją rodziną ,bo on wam chyba tylko chodzi.Prawda panowie stanowiska dla swoich ,tak ?

856

Mieszkaniec niedługo będzie zebranie w Dzierzgowie organizowane przez Pana B. Ja bylem w Brzozowie i było pytanie czy będzie zwalniał pracowników. Otóż nie pisz głupot bo nie będzie. Za to byłem też na zebraniu organizowanym przez R.K to ma zostawić tylko Z.M a reszta ma polecieć. A do kadr ma zatrudnić baardzo bliską mu osobę. Nawet za P Nowicką ma już zaplecze. Możesz zapytać jednego z radnych bo też baaardzo bliska mu osoba

mieszkaniec

A ja byłem u Kucinskiego na zebraniu i bylo tez sporo osob i brednie piszesz nic takiego nie bylo- każdy potwierdzi! Zna się na rzeczy wie o czym mówi i nie obiecuje nie wiadomo czego a poza tym uważam ze obchodzi się prawda!

afid

I frytki do tego

Mel

856 skoro tak sie uniosłeś tym że niby B. ma zwalniac pracowników a to nie jest prawdą to czemu sam kłamiesz że K. będzie kogos zwalnial? Na którym spotkaniu tak popowiedział? Ja byłem na 2 i nic takiego nie słyszałem. I kogo ma niby zatrudnic? Podaj nazwiska skoro uwazasz że już wszystko jest ustawione

afid

Skończ swoją nieczysta kampanię 856 , olo itp twój adres IP mówi wszystko, tylko lepiej głośno tego nie pisać prawda?

jamo

Mario zza krzaka czym sie wsławił,że chce być Królem ?zdobył jakieś ziemie?wygrał bitwy?na koniu umi jezdzic?czy lud go kocha ?

dzierzgowek

Pan Zakrzewski …..nieeeee nieeee nieeeee nieeeeee jemu dziękujemy

dzierzgowo

DZIERZGOWIAK ? Każdy chwali swego po prawdzie to żaden się nie nadaje ,ale jeśli już to Bagiński bo jest obcy ,a Kuciński promował 2 lata temu ten sam kit z byłym Wójtem i obecnie wielu radnych też była jemu przeciwna a dziś wchodzą mu po palcu w d??ę np.T??cz,K??????i,a o ”CZEREPACHU”szkoda gadać.Każdy mieszkaniec niech poważnie się zastanowi bo mrze stracić następne 6 lat jak za poprzednika.POZDRAWIAM dzierzgowiak ?

prawda

Pan W.B to ma 63lata i brakuje mu 2latek do emeryturki ,a potem dzierzgowiaki niech go p……ą w cztery litery ,taka jest prawda od ludzi go otaczających

PRAWDA.

Już nie wiesz co wymyślić, co? Nie pomożesz tym R.K. Rozumiem, że chodzi już jakby był wójtem, ale do wyników jeszcze trochę. A Ty nie cuduj z tymi bzdurami bo akurat ja wiem od ludzi otaczających R.K że ma być tylko notariuszem rady jak prezydent

Marta

Żaden wójt nie był, nie jest i nie będzie notariuszem rady. Rada to ma przewodniczącego. Zgodzę się z tobą, że Pan R.K. to na prezydenta a nie tylko na wójta to wspaniały człowiek. Jego podejście do ludzi. Byłam w Urzędzie ok pół roku temu spotkałam się w tym biurze z fachową obsługą ze strony pana RK i pozostałych pracownic. Panie Rafale życzę powodzenia!!!

ona

Wchodza i bedą wchodzić Panu R.K i W.B bo sami nie wiedzą kto wygra ,a stołki trzeba zachować

Dzierzgowiak ?

Był zwolennik pana Z to teraz jest zwolennik pana B no i co on nam jeszcze „mądrego ” napisze – raczej wymyślił, w jaki sposób oczerni?! Tylko skoro taki odważny w osądzaniu to dlaczego sam nie kandyduje, tylko ciągle pisze pod płaszczem anonimowego tchórza.

jest.

Olo?

Wyborca

Nie interesują mnie jakieś tematy poboczne, chciałbym wiedzieć jakie są programy wyborcze kandydatów

Olo

Witam wszystkich serdecznie, moim skromnym zdaniem czas na nowego człowieka!!! Pan Rafał Kuciński to poplecznik byłego PSL-owskiego wójta, choć zdaje sobie sprawę, że u nas w Gminie panuje rolnictwo, to głosowane na tego Pana nic nie zmieni!!! Ludzie którzy nie mają gospodarstwa, tj: większość naszej cudownej młodzieży będzie musiała nadal emigrować za chlebem! Głos oddany na PSL-owca a raczej na ZSL-owca! nic w naszej Gminie na leprze nie zmieni i taka jest prawda, stary układ zostanie!! Młody człowieku weź dowód i idź oddaj mądrze swój głos, gdy tego nie zrobisz, to czeka cie emigracja, natomiast PSL-owcy nadal będą żyć z… Czytaj więcej »

Kali

Olo jednym zdaniem wystarczyło napisać, że chcesz żebyśmy głosowali na Zakrzewskiego. A to w Niemczech już go nie chcą? To też musi być jakiś powód

Olo

Kali, teraz niech Panowie Kuciński i Bagiński wykażą się i niech wyjadą do Niemiec, powiem jedno: Nie wyjadą bo nawet języków nie znają !!! a te ich wykształcenie to magisterskie czy nie? a może w Gołotczyźnie robione przez koło gospodyń wiejskich?

pozdrawiam rozsądnych ludzi 😉

Kali

Olo jakbyś umiał czytać po polsku to byś przeczytał gdzie zdobyli wykształcenie. A skąd Ty możesz wiedzieć kto jaki język zna? No Ty na pewno znasz język żmii bo takim się posługujesz. Pozdrawiam
P.S do układania pustaków w Niemczech nie potrzeba wielkiej znajomości niemieckiego

Olo

Skoro do układania pustaków w Niemczech nie trzeba wielkiej znajomości języka niemieckiego to Pan Bagiński z Kucińskim się jak najbardziej nadają!!! Niemcy przyjmą ich do tej pracy z otwartymi ramionami!!!

Gosc i Kali w w tej Gminie chyba za bardzo się nudzicie co?

Gosc

A pan Z juz szaleje. Spokojnie, spokojnie dasz upust nerwom 29.01 na ogloszeniu wyników wyborob. Juz raz pan Z pokazal co potrafi i tylko z tego został zapamiętany. A taki wykształcony, kulturalny a jednak nieobliczalny.

Olo

jeśli ja jestem Panem Zakrzewskim to ty jesteś Kucińskim lub Bagińskim hehe 🙂 ogarnij się trochę i weź się za pracę 😉

Gosc

Ty napisales ze jestem pracownikiem gminy wiec z tym ogarnianiem sie to zacznij od siebie

Olo

Gdzie tak napisałem? wskażesz, czy nie potrafisz czytać?

Luwru

Czytam wypowiedzi olo, i śmiech mnie ogarnia, nie musisz swego uwielbienia i zachwytu ta osoba tu przelewać ani obrażać innych kandydatów i wymyśliłac bo nie masz żadnych konkretnych przykładów na to. Więc nie osmieszaj się bardziej, ciemnogród! Ha ha, bo albo cierpisz na samo uwielbienie albo jesteś bliska/bliskim znajomym tego pana skoro tyle tu uwielbienia piszesz, normalnie rzygam tęczą, każdy ma swój rozum i zagłosuje na kogo mu pasuje, każdy widzi i pamięta zachowania kandydatów, więc nie uprawiedliwiaj siebie/jego. Pozdrawiam

Olo

ooo synek wziął mamę w obronę haha 🙂

Luwru

Nasza dalszą konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji, co koloiduje z moimi imperatywami, więc sp…. 🙂

Olo

Luwru posłuchaj, twoja erudycja jest na poziomie Kononowicza, jak dla mnie jesteś egzystencjalnym zerem, oraz pasożytem zerującym na pracy prostych ludzi. Natomiast twój poziom intelektualny dał swój prawdziwy wyraz na końcu twej durnej wypowiedzi!

Olo

Luwru posłuchaj, lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości, taka rada na przyszłość 😉

Gość

Olo korzystaj z niej! Tobie najbardziej sie tu przyda

Olo

ponownie mama 🙂 nawet fa forum panuje kumoterstwo i nepotyzm 🙂

informatyk

A może napisać po twoim adresie IP kim jesteś olo czy wstyd już by było? Szkoda ze taki wygadany nie byłeś na spotkaniach, niby z boku ogarnięty człowiek ale jednak ostro pi**********

Olo

Następny ignorant który myśli, że jestem Panem Zakrzewskim… taki z Ciebie informatyk jak ze mnie ksiądz 😉 pozdrawiam

gość

Jestem za stary na mamę! 🙂

głos

Olo weź sie lepiej za robotę bo twój mini mózg nie wytrzyma już wymyślania

Olo

Jeśli ja mam mini mózg, to Ty nie masz go wcale 🙂

postronny

Olo nie pogrążaj się bardziej a wraz z sobą jednego kandydata, bo każda twoja wypowiedz jest żenująca i dużo osób tak uważa minusujac twoje wypowiedzi i odpowiadając w sposób ciebie obrazajacy, brawo gość, kali, luwru i ha ha

ha ha

A co twoja z tym roku też będzie w komisji, i tak ci to nic nie pomoże, tylko znów nie rób afery jak ci inni powiedza NIE

Luwru

A i po tych postach na pewno nie oddam głosu na tego pana i innym odradzę po przeczytaniu tego.

Olo

Gosc, widzę że jednak nie potrafisz czytać 😉 pozdrawiam i skromności trochę. Dodam jeszcze że jeśli Kuciński rozumie tekst czytany na podobnym poziomie jak Ty, to nic dziwnego że Gmina tak kiepsko funkcjonuje.

Gosc

A tobie trochę kultury i ogłady życzę. A Kuciński odpowiada w tym momencie za gmine??? To czy z gmina jest zle czy dobrze to przez niego? Ty jestes taki ograniczony czy tylko takiego udajesz? Bo az nie chce mi sie wierzyc w to co czytam. Zadna dyskusja z toba nie ma sensu. Ciemnogrod i wszystko w tym temacie.

Olo

Jako zastępca kierownika USC odpowiada za pewną część funkcjonowania urzędu i ta właśnie część jest miernie administrowana!!! Gosc i kto jest ograniczony i ciemnogród? wszystko jasne Ty!!! haha

Gosc

Nie jestem jakims zwolennikiem p. Bagińskiego czy p. Kucińskiego ale nikt mi nie wmówi ze źle kieruje USC. Nieraz zalatwialem tam sparawy i bylem potraktowany uprzejmie i kompetentnie. Rozumiem ze popierasz Z. na wojta i masz do tego prawo ale na konkurentow nie wymyslaj niestworzonych rzeczy bo to jest żałosne. Sugerujesz ze Kuciński i Bagiński nie mają odpowiedniego wykształcenia. Otóż mają i wykształcenie i kilkanascie lat doswiadczenia a Zakrzewskiemu tego brakuje.

Gosc

Olo skoro pan Z jest takim poliglotą to co on chce robić na wsi? Jeszcze zapomni te wszystkie obce języki skoro nie bedzie się nimi posługiwał. Czy ty myślisz że tutaj każdy skończył 3klasy szkoly podstawowej i jest jakimś ciemniakiem a pan Z jedyną osobą z wykształceniem wyzszym MAGISTERSKIM? Jesteś w ogromnym błędzie.

Olo

Kali powiem jedno, ja jestem tylko obserwatorem i nie mam prawa głosu Niestety 😉

Nelll

To odpowiedzią chcesz się wybilić – za późno !

mieszkaniec dzierzgówka

Olo miejsce twe na polu, wśród b……ów

Busiek.

Ludzie wszystko tylko nie Kuciński!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Busiek

Buczek

Busiek

Ludzie wszystko tylko nie Bagiński!!!

Prawdziwy

Życzliwy, Pracownicy Gminy Dzierzgowo i Wyborca – ale się rozpisales – jeden i ten sam! A to o tych pracownikach to lepszej głupoty nie mogles wymyślić sam siebie pogrążasz i chocbys złote góry obiecywał żeby zagłosować na Z to jednak on już nam się pokazał po awanturze w Brzozowie- to się pamieta

Życzliwy

Mariusz Zakrzewski, najlepszy kandydat dla ludzi chcących dobrych zmian.

OBIEKTYWNY

ŻYCZLIWY PRZECZYTAJ CO NAPISAŁ PRAWDZIWY

Pracownicy Gminy Dzierzgowo

Najgorszym wyborem będzie Mariusz Zakrzewski który zniszczy nasze życie, wyrzuci nas z pracy, boimy się o stanowiska. Proszę wybierzcie Kucinskiego. Rada Gminy Dzierzgowo i pracownicy

Anonimowo

Dobre ; )) joo za kuciniaka wszystkie zostaną darmo zjady

Gosc

Ten Pan ma nazwisko Kuciński a nie Kuciniak, trochę szacunku

Mieszkaniec

Jeśli jesteś jednym z kandydatów to zastanów się co ty wypisujesz za głupoty .Zwolnisz wszystkich pracowników i co sam będziesz tam pracował ,czy zatrudnisz swoich popleczników ,którzy będą tak samo mądrzy i doświadczeni jak ty.Urząd wójta nie jest po to żeby co 4lata zmieniać zatrudnione osoby ,popatrzcie na inne urzędy czy tam głównym celem Wójta Burmistrz czy Starosty jest wyrzucanie pracowników.Co Ci ludzie wam zrobili i to pytanie stawiam wszystkim kandydatom.

Wyborca

Nie jestem za kandydatura Pana Kucinskiego ponieważ jest już pracownikiem gminy, radnym powiatu i nie sądzę że warto zostawiać takie dobre stanowiska dla 2 letniej kadencji wójta przy porównywalnym wynagrodzeniu, to kandydatura radnych i przedstawicieli szkoły którzy boją się zmian ujawniających ich trwające od lat przekręty . Witold Bagiński, dobry kandydat ale jednak obcy, popierany również przez radę, wygodny bardziej niż Mariusz Zakrzewski który mógłby wreszcie zrobić porządek z nepotyzmem w gminie. Dość już tych samych twarzy i rodzin u władzy, czas na zmiany ekipy.

obcy

Pan Kuciński bardzo odważny, może mało zyskać a dużo stracić, chyba nie do końca przemyślał swoja kandydaturę. Rada Gminy się nim odpowiednio zajmie,

99999

Tylko czy ktoś wykształcony i z umiętnościami w dobrym zarządzaniu będzie chciał u nas kandydować,wszyscy mądrzy to uciekają od nas

dzierzgowiak

no własnie 99999, a szkoda. Zapewne powody tych ucieczek to problem społeczeństwa, które najpierw na swoich narzeka, później swoich wybiera i znowu na swoich narzeka – błędne koło

Bbb

Tak jest bo mądrzy ludzie nie chcą za marną kasę być oczerniani i kłucić się z durniami.

dzierzgowiak

Moim zdaniem żaden z powyższych kandydatów nie jest odpowiednią osobą na stanowisko wójta. Jest tu potrzebna osoba NIEZALEŻNA i odpowiedzialna. Kandydat, który jest teoretycznie najpewniejszy nic absolutnie nic nie zmieni, ta gmina to rodzinny biznes, do którego ciężko wejść komukolwiek z zewnątrz, a szkoda, bo jest tyle wykształconych, młodych ludzi, które w gminie obsługiwałyby z uśmiechem, a nie pretensją do całego świata, że ktoś przeszkodził w porannym spacerze po rynku…

Johan

Macie chęci coś zmienić to na wybory a nie głupoty pisać że ludzie się śmieją na okolice

Dzierz

Z tego co wiem to p Baginski rownież jest radnym powiatowym

zdzichu z kopydłowa

Najlepszym kandydatem na wójta byłby !!! !!! !!! PRZEWODNICZĄCY KAMIL PRZYBYSZEWSKI !!! !!! !!!

Iki

Ja wam Dzierzgowiaki napisze tak chcecie miec dalej ten sam syfy oczywiscie wybieracie jak chcecie ale pamietajcie osoba z gminy juz tam paracujaca nic nie zmieni uklady są beda i zostaną oczywiście wy tez zostaniecie tak jak teraz na lodzie

Wieczfnia

Oczywiście! Dzierzgowo tyle lat nie miało radnego powiatowego a teraz by go wyrzucili z rady? Zostawić R. K radnym!

powiatowy

Bagińskiego też trzeba zostawić w radzie powiatu. To popierajmy Zakrzewskiego

mil

Jako radny i tak juz dużo osiągnął teraz czas na wójta – jedyny na którego można zagłosować !

Wryty

Osiagnął hahahaha

Ono

A konktretnie możesz napisać co takiego osiągnął ,chyba masz na myśli nieme zgody na wszystko co zaproponował Starosta.Odsyłam do lektury protokołów z sesji.

Rada Rodziców SP Dzierzgowo

Wójt z Szydłowa też był pracownikiem i co? Akurat to mu bardzo pomogło odnalazł się jako wójt!! Kuciński tez się odnajdzie!!

Rysiek

co Ty człowieku porównujesz??!!! Teraz to się ubawiłem. Kogo z kim porównujesz?! Sam chyba nie wierzysz w to co piszesz! I jeszcze mieszasz do tego Radę Rodziców. Bezczelność nie zna granic

obserwator

Nie porównuj Wójta z Szydłowo do Kucińskiego bo ubliżasz pierwszemu. On się zgubi, nie odnajdzie, mając tak wspaniałą Radę oni mu pokażą kto rządzi, wyprowadzą go w pole s……

Roman

Wygra najlepszy, kompetentny kandydat czyli Pan Bagiński

Luwru

Moim zdaniem nie ma szans

anonimowo

Kucinski!!!!

Roman

oczywiście że wygra kompetentny i dla nas najlepszy kandydat czyli Bagiński

Ktos2

Jak to dla nas? Moze dla ciebie jest najlepszy ale bądź tak uprzejmy i nie wypowiadaj sie za wszystkich bo ja wcale nie uważam tego Pana za najlepszego, bynajmniej dla mnie.

Buka

Bagiński hahahaha już to widze

Nati

Myslę, że w tym wypadku najbardziej kompetentna osobą bedzie p. Bagiński. Ma doswiadczenie i będzie wiedział co zrobić z tym wszystkim co dzieje sie obecnie w gminie i buc moze wreszcie na stanowiska UG zasiądą osoby kompetentne, a nie jak do tej pory- syn szwagra brata…

Anonimowo

Zakrzewski!!

kacper

Za kucinskiego będzie to samo albo i gorzej. Nowickiej na pewno nie zwolnij.

Ja2

Za Kucińskiego będzie NAJLEPIEJ.

afid

Co wy wszyscy macie do niej?

Misia

Kucinskim będą rządzić radni. Już są w komitywie.

obserwator

Zgadzam się, Kucińskim będą rządzić radni, jeden z radnych co mieszka w Dębsku a jest radnym Dzierzgowo ( nie wiem dlaczego mieszkańcy Dzierzgowo nic z tym Panem nie zrobili nic, jeszcze go tolerują) on już nim rządzi i kieruje, może zastępcą Wójta chce zostać!!!!!!!

Jerzy

To chyba dobrze bo radni to nasi przedstawiciele. Kogo ma słuchać?

kacper

Jestem za Zakrzewskim jedyny nie zależny kandydat.

99999

Ja też

Mala

I jedyny kandydat który nie ma żadnego doswiadczenia.