Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Sylwestrowe fajerwerki na mławskim niebie


Urząd miasta od kilku już lat nie organizuje miejskiego Sylwestra pod ratuszem. Nie przeszkadzało to jednak kilkudziesięciu młodym mieszkańcom miasta, którzy przyszli pod ratusz  hucznie pożegnać Stary Rok i powitać Nowy. W kilkunastu punktach Starego Rynku w niebo poszybowały barwne race i taka kanonada trwała kilkanaście minut. Oczywiście, takie ognie pojawiły się na niebie nie tylko w centrum Mławy, ale również w wielu innych punktach miasta.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ