Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
szkolenia mława koparki oskar inkubator
Logo

Dwanaście kolizji i pijani za kierownicą


Świąteczny weekend na drogach naszego powiatu minął bez poważnych zdarzeń drogowych. Pomimo tego, że policjanci sprawdzili trzeźwość prawie 500 kierujących to nie obyło się bez nietrzeźwych kierujących pojazdami. Do dwunastu kolizji doszło głównie w dniach 23-24 grudnia , a policjanci ukarali mandatami 97 osób.

Biuro architektoniczne KB Projekt

– 26 grudnia o godz. 16:00, w miejscowości Szydłówek, kierujący samochodem marki Honda Civic, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok samochodu marki VW Passat. Kierujący passatem 24- letni mieszkaniec Mławy powiadomił policję i  ruszył za sprawcą kolizji. Zatrzymał hondę w miejscowości Giednia. W  aucie znajdował się 23- letni Patryk B., mieszkaniec pow. mławskiego był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad 2,60 promila alkoholu. Jak ustalono, wraz z nim, w samochodzie był także Jarosław B. lat 23, także mieszkaniec pow. mławskiego. Zdołał jednak uciec przed przyjazdem policji. Chwilę potem został zatrzymany przez interweniujący patrol. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.  Policja ustala przebieg zdarzenia. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani jako podejrzewani o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, trafili do mławskiego aresztu. Trwają czynności.

25 grudnia o godz. 20:35 w Mławie na ul. Padlewskiego, podczas działań Stop Trzeźwość, patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki BMW. Jakub B. lat 21, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 0,60 promila alkoholu.

23 grudnia o godz. 7:00 w miejscowości Wiśniewo, patrol drogówki zatrzymał nietrzeźwą kierującą samochodem marki Nissan Navara. Ewa L. lat 42, mieszkanka pow. mławskiego,  miała w organizmie ponad 0,50 promila alkoholu.

Tego samego dnia, o godz. 12:45 w Wieczfni Kościelnej, patrol z posterunku policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Astra. Krzysztof W. lat 38, mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

źródło:KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz