Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Piegłowo. Bus uderzył w drzewo


Wczoraj w godzinach porannych o miejscowości Piegłowo dostawczy bus uderzył w drzewo. Kierowca tego auta przewieziony został do mławskiego szpitala.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 20 grudnia o godz. 5:41. Zadysponowane zostały dwa zastępy  JRG Mława oraz zastęp OSP Piegłowo. Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brała udział dwa pojazdy, z których jeden VW Transporter uderzył czołowo w drzewo. W momencie przyjazdu straży kierowca tego pojazdu znajdował się już poza kabiną. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora pojazdu i przygotowaniu osoby poszkodowanej do transportu przez zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł poszkodowanego do szpitala. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przyczyny  – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz