Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Macierzysta szkoła zagrała koncert dla Igi


To kolejny rok w którym Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 organizuje koncert charytatywny dla Igi Rudnickiej, uczennicy SP Nr 4, walczącej z chorobą nowotworową. Koncertowi towarzyszyła aukcja świątecznych ozdób i wolontariusze z puszkami, a całość zebranych pieniędzy przekazywana jest na leczenie dziewczynki.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

16 grudnia sala gimnastyczna wólczańskiej szkoły wypełniła się dziećmi, którzy wraz ze swoimi rodzicami czy dziadkami przyszli wesprzeć Igę w jej zmaganiach z chorobą. Na scenie wystąpiły przede wszystkim dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej,  które przygotowały bardzo różnorodny repertuar. Były kolędy i pastorałki, ale również taniec i recytacja wierszyków. Nie zabrakło repertuaru dla nieco starszej młodzieży – akcję podobnie jak w roku ubiegłym wsparli członkowie mławskiej grupy Najlepszy Przekaz W Mieście – Adam Rudnicki i Kamil Demby, którzy zaśpiewali kilka piosenek. „Rudnik” opowiedział jakie wrażenie wywarła na nich jedna z wizyt w szpitalu onkologicznym i jak stała się inspiracją do napisania tekstu piosenki o zmaganiu najmłodszych z ta chorobą.Dyrektor Joanna Wyszkowska przeczytała list od Igi z podziękowaniem za wsparcie i pomoc. W tanecznych rytmach utworów wykonywanych przez Piotra Marlęgę dzieci świetnie się bawiły.

 JK

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Brava

Brava dla szkoly na rzecz Igi

Serduszka

Fajnie ze dzieci sa takie otwarte