Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Przygarnij sympatycznego pieska


Sympatyczny szczeniak Guliwer czeka na nowy dom. Ofiaruj mu swoje serce, a z pewnością nie pozostanie dłużny.
Mieszańca znaleziono 11 grudnia przy ul. Gdyńskiej w Mławie (przy skręcie na zalew Ruda). Piesek ma ok. 7-8 tygodni i jest maści biszkoptowej. To pies towarzyski i pełen energii. Został przewieziony do Centrum Weterynaryjnego CENTAUR przy ul. Kopernika 14C w Mławie, skąd trafił do schroniska Nadzieja, pod Mławą. Tam czeka na osobę, która zapewni mu dom, a przede wszystkim gorące uczucie, które odwzajemni.
Guliwer jest odrobaczony, wysterylizowany i zaczipowany. Apelujemy, aby zgłaszały się po niego osoby, które chcą, aby piesek stał się ich towarzyszem życia, nie zaś chwilowym kaprysem czy świątecznym prezentem.
Więcej informacji w sprawie Guliwera  można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta Mława (tel. 23 654 33 82 wew. 302) lub w Centrum Weterynaryjnym CENTAUR  –  tel. 501 530 997.
źródło:UMM
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500