Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zginęła cała naczepa telewizorów LG. Straty prawie 1 mln zł


W nocy 10 grudnia z parkingu przy stacji paliw na ulicy Polnej zginęła pozostawiona przez prawie dwa dni  bez nadzoru cała naczepa, na której znajdowało się około 430 odbiorników telewizyjnych z firmy LG Electronics.

– Naczepa została pozostawiona na parkingu przy stacji paliw na ulicy Polnej 8 grudnia w godzinach popołudniowych. Pozostawił ją tam kierowca, który wyjechał z firmy LG. Skradziona została  w nocy 10 grudnia ok. godziny 3.30. Prokuratura podejmie śledztwo z art. 278 par. 1 w związku z art. 294 par. 1 KK – a więc kradzieży mienia wielkiej wartości. – podaje zastępca prokuratora rejonowego  Marek Łasicki.

Wartość skradzionych telewizorów wyszacowano na ok. 830 tys zł, naczepa warta była ok. 100 tys. zł.

JK

Czy z tym zdarzeniem wiąże się w jakiś sposób nocny pożar samochodów na parkingu firmy Autoservice przy ulicy Płockiej oraz kradzież ciężarówki Scania, spalonej potem w lesie pod Mławą, które to zdarzenia być może miałby odwrócić uwagę służb od kradzieży przy ulicy Polnej? Na takie pytanie na tym etapie postępowania nie znamy odpowiedzi.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ