Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kolorowa malwa z papieru Codziennik inspiruje tutorial
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Zginęła cała naczepa telewizorów LG. Straty prawie 1 mln zł


W nocy 10 grudnia z parkingu przy stacji paliw na ulicy Polnej zginęła pozostawiona przez prawie dwa dni  bez nadzoru cała naczepa, na której znajdowało się około 430 odbiorników telewizyjnych z firmy LG Electronics.

– Naczepa została pozostawiona na parkingu przy stacji paliw na ulicy Polnej 8 grudnia w godzinach popołudniowych. Pozostawił ją tam kierowca, który wyjechał z firmy LG. Skradziona została  w nocy 10 grudnia ok. godziny 3.30. Prokuratura podejmie śledztwo z art. 278 par. 1 w związku z art. 294 par. 1 KK – a więc kradzieży mienia wielkiej wartości. – podaje zastępca prokuratora rejonowego  Marek Łasicki.

Wartość skradzionych telewizorów wyszacowano na ok. 830 tys zł, naczepa warta była ok. 100 tys. zł.

JK

Czy z tym zdarzeniem wiąże się w jakiś sposób nocny pożar samochodów na parkingu firmy Autoservice przy ulicy Płockiej oraz kradzież ciężarówki Scania, spalonej potem w lesie pod Mławą, które to zdarzenia być może miałby odwrócić uwagę służb od kradzieży przy ulicy Polnej? Na takie pytanie na tym etapie postępowania nie znamy odpowiedzi.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Zginęła cała naczepa telewizorów LG. Straty prawie 1 mln zł"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mirek
Gość

pracownicy którzy okradają pracodawce po pracy ŻAL

Paveł
Gość

A może wystarczy przyjrzeć się majątkom osób, które nie posiadają pracy, a jeżdżą audi, bmw i mercedesami za kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy? Za chwile okaże się, że zarabiają sprzedając telewizory 🙂

do złodzieja
Gość

Jak masz jeszcze te tv to kupie kilka

MławaTown
Gość

Wszelkie wątpliwości przypadku w oczywisty sposób rozwiewa fakt, że wszystko dzieje się w okresie świątecznym xD xD Zorganizowana grupa zafundowała sobie i wielu naprawdę wesołe Mikołajki 😀 Wesołych Świąt!

dark
Gość

pozostawiona na dwa dni dobre a co lg nie ma parkingu hehe dobra organizacja

wpDiscuz