Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
zakaz handlu w niedziele kalendarz 2018 niedziele wolne od handlu
Logo

Pożar auta koło Trzcianki


Wczoraj przed południem  niedaleko miejscowości Trzcianka doszło do pożaru samochodu osobowego Seat Cordoba. Interweniowały dwa zastępy mławskiej straży. Nikt z jadących pojazdem nie poniósł obrażeń.

Biuro architektoniczne KB Projekt

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej niedaleko miejscowości Trzcianka gm. Stupsk otrzymaliśmy 14 grudnia o godzinie 11:25. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru poprzez podanie prądu wody w natarciu na pożar zlokalizowany w komorze silnika. Komora silnika uległa całkowitemu spaleniu. Szacunkowa wartość strat to ok. 2 tys. zł. Akcja trwała 35 min – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz