Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wernisaż wystawy „Świat wokół nas”


zaproszenie-na-wystawe-ztzzDziewiątego grudnia (piątek) w Pizzerii JOKER przy ul. Reymonta  w mławskim parku odbędzie się wernisaż wystawy malarskiej pt „Świat wokół nas”. Wernisaż rozpocznie się od godz. 17.

KSP Mława nabór

Swoje prace zaprezentują członkowie Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Dorota Skrobińska, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.

Wystawa jest pokłosiem odbytego pleneru malarskiego podczas którego uczestnicy mieli za zadanie dostrzec – jak sama nazwa wskazuje – ŚWIAT WOKÓŁ NAS. Świat ludzi, stąd zaprezentowane zostaną także akty. Prezentowane w niniejszym zaproszeniu obrazy są autorstwa koordynatora zadania – Jacka Stryjewskiego.

Zarząd ZTZZ serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Ziemi Zawkrzeńskiej.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz