Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wernisaż wystawy „Świat wokół nas”


zaproszenie-na-wystawe-ztzzDziewiątego grudnia (piątek) w Pizzerii JOKER przy ul. Reymonta  w mławskim parku odbędzie się wernisaż wystawy malarskiej pt „Świat wokół nas”. Wernisaż rozpocznie się od godz. 17.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Swoje prace zaprezentują członkowie Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Dorota Skrobińska, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.

Wystawa jest pokłosiem odbytego pleneru malarskiego podczas którego uczestnicy mieli za zadanie dostrzec – jak sama nazwa wskazuje – ŚWIAT WOKÓŁ NAS. Świat ludzi, stąd zaprezentowane zostaną także akty. Prezentowane w niniejszym zaproszeniu obrazy są autorstwa koordynatora zadania – Jacka Stryjewskiego.

Zarząd ZTZZ serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Ziemi Zawkrzeńskiej.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500