Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
gabinet pulmonologiczny Mława
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Dar z potrzeby serca. Zebrano ponad 1,5 tony żywności


img_20161126_143549W miniony weekend w mławskich marketach wolontariusze Stowarzyszenia Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”  zbierali żywność przekazywaną potem potrzebującym rodzinom. To coroczna akcja organizowana wraz z Bankiem Żywności w Ciechanowie. W tym roku hasłem zbiórki jest ” Dodaj świętom smaku”.

Wolontariusze to głównie uczniowie mławskich gimnazjów i szkół średnich, współpracujący z e stowarzyszeniem. 135 wolontariuszy wraz z opiekunami zbierała żywność w kilkunastu marketach w piątek i sobotę 25 – 26  listopada. Ogółem w zbiórce zebrano 1513 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały towary o przedłużonym terminie przydatności do spożycia: mąka, cukier, olej, konserwy,  makarony,  słodycze.

– Dziękujemy   wszystkich ludziom o wielkim sercu, którzy chcieli podzielić się z innymi i   zaangażowali  się w akcję. Zebrane artykuły w postaci paczek trafią do osób i rodzin  najbardziej potrzebujących szczególnie do osób z niepełnosprawnością, samotnych, nieporadnych życiowo – organizatorzy są wdzięczni tym, którzy akcję wsparli.

red.

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Dar z potrzeby serca. Zebrano ponad 1,5 tony żywności"

avatar
888

Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
cx
Gość
cx
1 dzień 3 godz. temu

na cegielni mieszka wiesiek r lat 60 plus nie ma prądu gazu opału nawet pieca ręty zapomogi nic niema wpadnijcie tam pomoc wskazana

Jarząbek
Gość
Jarząbek
18 godz. 41 min. temu

To bardzo źle świadczy o mławskiej instytucji MOPS, radnym miejskim z tamtego terenu, o zarządzie tego osiedla oraz o jego sąsiadach, którzy na pewno go znają i nic z tym nie robią.

wpDiscuz