Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławski finał w Ciechanowie. Górą Merchel i Jóźwiak


tenisSpecjaliści od gry podwójnej zainaugurowali rozgrywki w ramach cyklu turnieju „Trzy, cztery… Gramy” rozgrywanego na kortach w Ciechanowie. Do rywalizacji zgłosiło się pięć duetów, w tym dwa z Mławy.

KSP Mława nabór

Do batalii przystąpili Andrzej Merchel i Marek Jóźwiak oraz Janusz Dębski i Cezary Sobiecki. Dwaj pierwsi gracze bronią tytułu wicemistrzów sprzed roku, natomiast Dębski zmienił deblowego partnera. W poprzedniej edycji imprezy występował wspólnie z Wojciechem Chocholskim, zdobywając wtedy mistrzowski tytuł.

Obie nasze pary nie miały problemu z przebiciem się do finału. Dębski i Sobiecki nie stracili w eliminacjach ani jednego seta, natomiast ubiegłoroczni wicemistrzowie stoczyli niezwykle zacięty bój z miejscowymi zawodnikami Kalinowskim i Kowalskim. Swoją wyższość  wykazali dopiero w tie-breaku, wygranym 10:7.

Mławski finał potoczył się po myśli Merchla i Jóźwiaka. W przekroju całego meczu okazali się skuteczniejsi od lokalnych konkurentów. Dzięki temu nie tylko zanotowali końcowy triumf, ale zostali też liderami klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji imprezy.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławski finał w Ciechanowie. Górą Merchel i Jóźwiak"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Sportsmenka
Gość

O ile dobrze pamiętam z poprzednich artykułów, to tytuł w zeszłym roku wywalczyła para Dębski-Chocholski i to Janusz Dębski w tym towarzystwie jest broniącym tytułu 😉

wpDiscuz