Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Mławski finał w Ciechanowie. Górą Merchel i Jóźwiak


tenisSpecjaliści od gry podwójnej zainaugurowali rozgrywki w ramach cyklu turnieju „Trzy, cztery… Gramy” rozgrywanego na kortach w Ciechanowie. Do rywalizacji zgłosiło się pięć duetów, w tym dwa z Mławy.

Do batalii przystąpili Andrzej Merchel i Marek Jóźwiak oraz Janusz Dębski i Cezary Sobiecki. Dwaj pierwsi gracze bronią tytułu wicemistrzów sprzed roku, natomiast Dębski zmienił deblowego partnera. W poprzedniej edycji imprezy występował wspólnie z Wojciechem Chocholskim, zdobywając wtedy mistrzowski tytuł.

Obie nasze pary nie miały problemu z przebiciem się do finału. Dębski i Sobiecki nie stracili w eliminacjach ani jednego seta, natomiast ubiegłoroczni wicemistrzowie stoczyli niezwykle zacięty bój z miejscowymi zawodnikami Kalinowskim i Kowalskim. Swoją wyższość  wykazali dopiero w tie-breaku, wygranym 10:7.

Mławski finał potoczył się po myśli Merchla i Jóźwiaka. W przekroju całego meczu okazali się skuteczniejsi od lokalnych konkurentów. Dzięki temu nie tylko zanotowali końcowy triumf, ale zostali też liderami klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji imprezy.

RS

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławski finał w Ciechanowie. Górą Merchel i Jóźwiak"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Sportsmenka
Gość

O ile dobrze pamiętam z poprzednich artykułów, to tytuł w zeszłym roku wywalczyła para Dębski-Chocholski i to Janusz Dębski w tym towarzystwie jest broniącym tytułu 😉

wpDiscuz