Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dobiega końca program „Ku Aktywności i Sprawności”


sliderTo już druga edycja programu adresowanego do osób niepełnosprawnych, napisanego i realizowanego wspólnie przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Mławie oraz Katolickie Stowarzyszenie Wspierania Dzieł Miłosierdzia i Ewangelizacji „Serce za serce”. W ramach programu przez dziewięć miesięcy realizowany jest cykl różnych zajęć i warsztatów.

KSP Mława nabór

Jak to jest w tradycji obu stowarzyszeń, na zakończenie programu, w sobotnie popołudnie 26 listopada przyszedł czas na podsumowanie jego efektów. Zajęcia trwały od 15 marca, a zakończą się 15 grudnia. Uczestnicy zajęć, ich rodzice, wolontariusze i realizatorzy obejrzeli prezentację zdjęć i materiałów filmowych z całorocznych spotkań. Oklaskiwali przygotowany pod kierunkiem terapeutki Sylwii występ taneczno – wokalny. Jak zwykle w takich przypadkach zabawie i wspomnieniom towarzyszyły pozytywne emocje, uśmiech i liczne komentarze.

Nie zabrakło też poczęstunku, składającego się z własnoręcznie przygotowanych smakołyków. Spotkanie zakończyła zabawa andrzejkową, w trakcie której były konkursy przygotowane przez terapeutkę Anię.

JK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz