Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Chocholski triumfował w singlu. Czas na deblistów


chocholskiNa kortach w Ciechanowie wznowiono cykl tenisowy „Trzy, cztery… gramy”. W sobotę 26 listopada odbędzie się turniej deblistów. Natomiast wcześniej rozegrano zmagania w grze pojedynczej.

KSP Mława nabór

Zawody singlistów zgromadziły na starcie 16 zawodników. Jeden z nich pochodzi z Mławy. W poprzednim sezonie Wojciech Chocholski uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej singla. Na drugim finiszował inny mławianin Marek Jóźwiak, natomiast główne trofeum zgarnął Krzysztof Mendelka z Przasnysza.

Jóźwiaka zabrakło w inauguracyjnych zawodach, za to walczyli dwaj pozostali wymienieni gracze. Obaj nie mieli większych problemów z dostaniem się do finału. Po drodze wygrali swoje grupy eliminacyjne, a w półfinałach ograli Janusza Koziołka i Grzegorza Smolińskiego.

Finałowy pojedynek nie przyniósł większych emocji. Chocholski dominował od pierwszej akcji, ostatecznie zwyciężając w dwóch setach. W pierwszym oddał przeciwnikowi cztery gemy, w drugim zaledwie dwa.

W sobotę 26 listopada rozpoczną się zmagania deblistów. Niewykluczone, że na starcie zobaczymy także zawodników rodem z Mławy. W poprzedniej edycji triumfował Chocholski grający w parze z Januszem Dębskim. Na drugim miejscu zakończyli batalię Jóźwiak oraz Andrzej Merchel.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz