Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pasowanie na Przedszkolaka


slider37 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci, które zaprezentowały program artystyczny pod kierunkiem nauczycielek p. Sylwii Śliwińskiej i p. Sylwii Rząp. Przedszkolaki występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. 

KSP Mława nabór

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski, ksiądz kanonik Andrzej Skorłutowski, pani dyrektor Marzena Kołecka oraz rodzice.

Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i książeczkę oraz nowe zabawki do przedszkola. Prezenty dla wszystkich przedszkolaków przygotował także Wójt gminy, który zaszczycił nas swoją obecnością . Oficjalną część uroczystości zakończyła modlitwa i błogosławieństwo udzielone przez księdza kanonika. O swoich pociechach nie zapomnieli również rodzice, którzy przygotowali dla nich drobne upominki.

Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

źródło: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz