Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sztuka nowoczesna w Galerii FOYER


sliderW miniony poniedziałek 7 listopada odbył się wernisaż wystawy, na której twórcy i uczestnicy warsztatów upcyklingowych zaprezentowali prace wykonane z surowców wtórnych.

KSP Mława nabór

Najnowsza ekspozycja zaprezentowana przez Panią Ewę Karolinę Osowską i Pana Wojciecha Rutkowskiego to nietypowa inicjatywa, gdyż zgromadzone na niej dzieła są również wynikiem pracy dzieci oraz amatorów. Idea upcyclingu jest powszechna już na całym świecie i sięgają po nią najbardziej znani designerzy. Warsztaty pokazały uczestnikom, że upcycling daje możliwość stworzenia własnego niepowtarzalnego stylu, wykazania się kreatywnością i pasją do zmieniania rzeczy, i odszukiwania ich ponownych zastosowań. Z zużytych opakowań powstały obrazy oraz małe makiety, przedstawiające przestrzeń miejską, ale równie dobrze ta technika może posłużyć do wykonania mebli czy domowych dekoracji. Osoby zainteresowane upcyclingiem i szukające inspiracji do tworzenia sztuki użytkowej zapraszamy do Galerii FOYER. Wystawę będzie można oglądać w tym miesiącu.

źródło i foto: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz