Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

AKCJA PODARUJ PLUSZOWEGO MISIA


misieTo już siódma akcja organizowana przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa w Mławie przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie.

KSP Mława nabór

Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu, może przynieść pluszowego misia do Filii nr 1 MBP (Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Graniczna 39). Akcja trwa od 2 do 23 listopada br.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!!

Każdy podarowany przez Was miś otrzyma etykietkę z napisem dla przyjaciela i będzie zaprezentowany na wystawie w bibliotece. Wystawę pluszowych misiów będzie można oglądać od 25 do 30 listopada w godzinach otwarcia biblioteki.
Po wystawie wszystkie podarowane misie zostaną przekazane dzieciom objętym programem pomocy społecznej realizowanym przez odpowiednie instytucje społeczne i w świątecznych paczkach trafią do ich domów.
Misie, które mają być przekazane innym dzieciom powinny być czyste, estetyczne i w dobrym stanie.

Dziękujemy wszystkim za dobre serce

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz