Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gimnazjaliści z „Dwójki” w Muzeum Motoryzacji oraz Teatrze Muzycznym w Gdyni


sliderRozbudzanie zainteresowań teatrem, rozwijanie świadomości kulturowej, obcowania ze sztuką oraz przygotowanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, a także integracja była głównym celem wycieczki uczniów Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, która odbyła się pod koniec  października 2016r.

KSP Mława nabór

Jednak zanim uczniowie udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni odwiedzili Muzeum Motoryzacji. Młodzież pod okiem wspaniałego przewodnika miała okazję zapoznać się z historią motoryzacji, obejrzeć zabytkowe motocykle oraz  marki samochodów z całego świata, które dzisiaj są wynajmowane na różnego rodzaju uroczystości.
Późnym wieczorem w gdyńskim Teatrze im. Danuty Baduszkowskiej uczniowie obejrzeli pop-operę „Notre Dame de Paris” .Widowisko ukazało historię wielkiej miłości rozgrywającej się u schyłku średniowiecza. Muzyka, gra świateł, dekoracja oraz gra aktorów wzbudziły w oglądających niesamowite przeżycia. Po takiej ilości wrażeń młodzież po raz kolejny wyraziła chęć obejrzenia  musicalu. Tym razem będzie to „GHOST” – uwierz w miłość.

źródło:Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz