Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Spłonął samochód na osiedlu Sienkiewicza


slider-pozarDoszczętnie spłonął samochód osobowy stojący na parkingu przy ulicy Spółdzielczej na osiedlu Sienkiewicza.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na parkingu przy ulicy Spółdzielczej wpłynęło o godzinie 18:35. Działania ratowniczo-gaśnicze podjęły dwa zastępy  JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Auto uległo całkowitemu zniszczeniu. Policja ustala przyczynę zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
obywatel

Zawodowa Straż Pożarna a gasi pojazd samochodowy wodą-profesjonalizm. To po co w samochodzie jest obowiązkowa gaśnica, mogłoby być wiadro z wodą.

Wojtas

Chyba strażacy wiedzą lepiej co robić, nie ucz obywatelu księdza pacierza.

do Wojtas

Skąd wiesz w jakim stanie była instalacja elektryczna? Zresztą zrób sobie eksperyment – polej wodą po akumulatorze tak aby woda połączyła „plus” z masą auta a następnie podziel się z nami swoimi wrażeniami pseudo ekspercie.

coco

Mądre działanie – podawać prąd wody na instalację elektryczną auta

Wojtas

W unieruchomiony samochodzie prąd raczej nie płynie

coco

Skąd pewność że auto nie posiadało alarmu? I gdzie podawano prąd wody? Zalany akumulator może spowodować zwarcie a nie powiesz mi że bieguny były całkowicie zaizolowane.