Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pechowe skrzyżowanie. Drugie zderzenie w tym samym dniu


slider2Prawdziwie pechowe jest dziś skrzyżowanie drogi krajowej nr 7 z ulicą Warszawską. W dniu dzisiejszym po raz drugi  doszło tam do zderzenia pojazdów. Tym razem zderzyły się Opel Zafira i Deawoo Nexia. Na szczęście poważniejszych obrażeń nikt z podróżujących tymi samochodami nie doznał.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu DK nr 7 i ulicy Warszawskiej otrzymaliśmy o godzinie 18:44. Do zdarzenia zadysponowane zostały zastęp JRG Mława, zastęp OSP Szydłowo i zastęp OSP Stupsk. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że dwie osoby potrzebują pomocy medycznej, ale ostatecznie zespół ratownictwa medycznego uznał, że nie zachodzi potrzeba ich hospitalizacji. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uprzątnięciu pozostałości powypadkowych. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Do czasu zakończenia działań ruch odbywa się wahadłowo – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Pechowe skrzyżowanie. Drugie zderzenie w tym samym dniu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mławiak
Gość

W tym miejscu już dawno powinno być rondo bo wypadów na tym skrzyżowaniu jest bardzo dużo.

Jarząbek
Gość

Tak, masz rację, tu rondo, na Warszawskiej rondo i na Płockiej też, a za chwilę autostrada i w błoto wyrzucona gromada pieniędzy.

Obserwator
Gość

Na tym skrzyżowaniu już dawno w godzinach szczytu powinna stać policja.

lxt
Gość

Przejeżdżam codziennie kilka razy przez to skrzyżowanie i to co tam się dzieje do woła o pomstę. Podczas prawie każdej zmiany świateł samochody w tym przeważnie ciężarówki jadące trasą Warszawa – Gdańsk przejeżdżają na czerwonym świetle. Gdzie jest policja i monitoring. W końcu dojdzie tam do tragedii.

Wojtas
Gość

Ci z Mławy i powiatu mławskiego nie jeżdżą lepiej, niejednokrotnie to widać tak na skrzyżowaniach z siódemką jak i w mieście. Każdemu się spieszy, a potem płacz i biadolenie. Kierowcy zacznijcie w końcu myśleć i jeździć bezpiecznie

kot
Gość

Skrzyżowanie drogi głównej- krajowej 7 z drogą mławską- miejską. żeby był chociaż wiadukt.
ludzie jadą po 300 km na groby.a obwodnicy ciągle nie ma, i nie ma szans.Ciągle w planach . Mława rozbudowała się po obydwu stronach, także trasa nr 7 biegnie właściwie przez miasto. No cóż, szczęśliwi, co mają groby w sąsiedniej gminie , powiecie . pozostaje trzymać kciuki za podróżnych, oby było jak najmniej wypadków i ofiar.

mławianka
Gość

Ogromne brawa dla portalu za bieżące informacje.

wpDiscuz