Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie na skrzyżowaniu DK nr 7 i Warszawskiej


14872655_1485152314845057_293489636_nDziś na skrzyżowaniu „siódemki” i ulicy Warszawskiej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Wielu kierowców zwracało dziś uwagę, że na tym skrzyżowaniu nie działała po południu sygnalizacja świetlna. Właśnie na tym skrzyżowaniu doszło do zderzenia Toyoty Yaris z osobową Mazdą. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu DK nr 7 z ulicą Warszawską wpłynęło o godz. 15:35. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na udzieleniu pierwszej pomocy osobom jadącym pojazdami uczestniczącymi w zderzeniu. Późniejszą opiekę medyczną przejął zespół ratownictwa medycznego, który nie stwierdził konieczności hospitalizacji żadnej z osób. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przyczyny – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

14872585_364200670584669_140539883_n

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
o

O godzinie ok. 15.05 swiatla nie dzialaly.

szybki

jechałem przed południem światła nie działały już nie działały

mlawiak

jezdza jak debile siodemka nie patrza na swiatla

mlawiaczka

dobrze że chociaż Ty debilem nie jesteś

aaa

zgadzam sie, wjezdzaja majac juz czerwone, gdzie ja majac zielone musze przeczekac az przejada, nie wszyscy to debile ale niestety zdarzaja sie i tacy. mlawiak ma racje. a Ciebie mlawianeczka widze zabolal komentarz powyzej, widocznie sama tak jezdzisz. pozdrawiam 😉

K

Jak patrzeć na światła, które nie działają???