Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Oldboye zluzowali Jokera. Nocny turniej piłkarzy


oldboje-1Po raz trzeci na obiektach Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mławie rozegrano nocny turniej piłki nożnej. Po dwóch zwycięstwach z rzędu Jokera, tym razem przyszedł czas na triumf Oldboyów.  W decydującym pojedynku byli lepsi od Sparty.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zmagania rozegrane o puchar ufundowany przez dyrektora placówki Piotra Jankowskiego przyciągnęły na start osiem drużyn. Faza grupowa okazała się nie do przejścia dla obrońców tytułu. Po dwóch remisach i przegranej z Zielonym Miastem, pozostała przegrana zresztą batalia o piąte miejsce.

Największą niespodzianką eliminacji była postawa reprezentantów Nettera i Sparty. Zgodnie  przebili się do fazy półfinałowej, co – zważywszy na wcześniejsze dokonania  obu ekip w imprezach rozgrywanych pod egidą MOSiR-u – stanowiło ogromne zaskoczenie.

Na dodatek Sparta poszła dalej, po tym jak w półfinale ograła po serii rzutów karnych Zielone Miasto. W nagrodę zmierzyła się z Oldboyami, których zdołała ograć w meczu grupowym. Do powtórki nie doszło, bowiem w ekipie rywali przebudził się Mariusz Walczak. Zaliczył hattricka, prowadząc swój zespół do wygranej 3:1.

Walczak sięgnął po koronę króla strzelców, natomiast jego kolega z zespołu Wiktor Pełkowski odebrał statuetkę dla najstarszego zawodnika. Najlepszym graczem imprezy organizatorzy wybrali Daniela Kaczerskiego ze Sparty, a bramkarzem Tadeusza Oleszkiewicza z Nettera.

 Grupa A

Joker – Zielone Miasto 2:4, Netter – BRC 4:1, Joker – Netter 1:1, BRC – Zielone Miasto 1:2, Joker – BRC 1:1, Netter – Zielone Miasto 0:1

Końcowa klasyfikacja: 1. Zielone Miasto 9 pkt, 2. Netter 4, 3. Joker 2, 4. BRC 1

Grupa B

Oldboy – LG 3:2, Marco – Sparta 1:1, Oldboy – Marco 2:0, Sparta – LG 1:1, Oldboy – Sparta 2:4, Marco – LG 1:0

Końcowa klasyfikacja: 1. Oldboy 6 pkt, 2. Sparta 5, 3. Marco 4, 4. LG 1

Mecz o VII miejsce: LG – BRC 2:0

Mecz o V miejsce: Marco – Joker 4:1

Półfinały:Oldboy – Netter 0:0 k. 3:2, Zielone Miasto – Sparta 2:2 k. 6:7.

Mecz o III miejsce: Zielone Miasto – Netter 2:1.

Finał: Oldboy – Sparta 3:1

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500