Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zderzenie na Kopernika. Jeden ranny w szpitalu


slider

KSP Mława nabór

Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Torfa Załęskiego doszło dziś (21 października)  po południu do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Młody mężczyzna kierujący Mazdą wyjeżdżając z ulicy Torfa Załęskiego wjechał pod jadącego w stronę lasu Peugeota. W wyniku zderzenia kierowca Mazdy trafił do szpitala.

– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Kopernika wpłynęło o godzinie 16:36. Kierujący samochodem osobowym marki Mazda w wyniku zderzenia został zakleszczony w kabinie pojazdu. Działania straży polegały na uwolnieniu kierowcy zakleszczonego w kabinie pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Pomocy medycznej udzielał już zespół ratownictwa medycznego obecny na miejscu zdarzenia. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława, zespół ratownictwa medycznego, trzy radiowozy policyjne – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Zderzenie na Kopernika. Jeden ranny w szpitalu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
o.l.
Gość

Konieczne są progi zwalniające na Kopernika

Jarząbek
Gość

Nie ma takiej opcji, ul. Kopernika jeździ pogotowie ratunkowe, lepszy wariant to zablokowanie wyjazdu z Torfa 😀 , to przecież ci użytkownicy powodują zderzenia aut.

Gość
Gość

No i pizzy nie będzie….

Kriss
Gość

Niezły strzał. Ciekawe czy Peżocik mieścił się w 50 km/h.

mw
Gość

co to . ścieli słup. To jest niebezpieczne miejscr. rondo tam jest konieczne albo światła.

wml
Gość

najlepiej zakaz ruchu wprowadzić… słup jest nowy – leżał i czekał na zamontowanie

zdzichu
Gość

Nawet go łańcuchem przykuli do drugiego słupa by go złomiarze nie ukradli

wpDiscuz