Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy koparki koparkoladowarki oskar
Logo

Dachowanie auta. Pięć osób w szpitalu


uniszki-cegielnia-wypadek-1

fot. KPP Mława

Niefortunnie zaczął się niedzielny poranek dla pięciu młodych ludzi wracających z dyskoteki.  W okolicy Uniszek Cegielni peugeot, którym jechali dachował i wypadł z drogi. Kierowca i pasażerowie, chociaż opuścili auto o własnych siłach, to jednak trafili do szpitala.

– Zgłoszenie o aucie wywróconym na drodze krajowej nr 7 w okolicy Uniszek Cegielni otrzymaliśmy o godzinie 4:04. Na miejscu zdarzenia działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Było 5 karetek pogotowia oraz policja. Osoby jadące pojazdem o własnych siłach opuściły wywrócone auto jeszcze przed przyjazdem straży. Działania straży polegały na pomocy w udzielaniu pierwszej pomocy oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Policja ustala okoliczności wypadku – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 17.10.2016
– Mławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, w którym uczestniczyło 5 młodych osób, wracających z dyskoteki. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 4:05 na drodze relacji Mława – Windyki w pobliżu miejscowości Uniszki Cegielnia. Kierowca i pasażerowie opuścili rozbity wrak auta o własnych siłach.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Peugeot 306, 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Mławy, stracił nagle panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi do rowu a następnie dachując uderzył w drzewo. Kierowca oraz czworo 17- letnich pasażerów auta, opuściło rozbity wrak  o własnych siłach. Po badaniach i udzielonej im  pomocy medycznej, w szpitalu na obserwacji zostały dwie osoby.  Kierowca auta był trzeźwy. Miesiąc temu zdobył  prawo jazdy. Cała piątka uczestników zdarzenia wracała z pobliskiej dyskoteki. Obecne na miejscu służby ratunkowe oraz  policjanci są zgodni, że ci młodzi ludzie cudem uniknęli tragedii – podaje asp. Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

uniszki-cegielnia-wypadek-2

fot. KPP Mława

red.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Dachowanie auta. Pięć osób w szpitalu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
coco
Gość

Szukali rozrywki to ją znaleźli. Wielkie mi co.

Realista
Gość

Mieli więcej szczęścia niż rozum – ot co.

wpDiscuz