Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Konopianka zatrzymała lidera, Żak nie wyjechał


KSP Mława nabór

Piłkarze z Konopek nie zwalniają tempa. Choć w konfrontacji z PAF-em Płońsk nie udało się przedłużyć serii wygranych do pięciu z rzędu, trener Mariusz Mikłowski mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Prowadzący w tabeli płońszczanie przystąpili do rywalizacji z naszą ekipą pełni nadziei na kolejny sukces. Występy w okręgówce zrobiły swoje – zdominowali początek zmagań w rundzie jesiennej. Gdyby nie remis ze Świtem Baranowo, mieliby na koncie komplet wygranych.

Teraz zostali zatrzymani przed kolejnego pierwszoroczniaka. Kapitalne zawody rozegrał bramkarz Konopek Damian Ankiewicz (na zdjęciu). Wyszedł zwycięsko ze wszystkich pojedynków, zachował także czujność przy strzałach z dystansu. W efekcie wspólnie z kolegami zanotował premierowy remis w bieżących rozgrywkach.

Zawodnicy ze Szreńska mieli się zmierzyć w sobotnie popołudnie z wiceliderem A-klasy. Niestety nie zdołali dojechać na meczu. Na przeszkodzie stanęły kłopoty techniczne pojazdu.

W następnej serii Konopiankę czeka wyjazd do Karniewa, natomiast Żak podejmie na swoim boisku  siódmy w tabeli Kryształ Glinojeck.

tab

X kolejka (15-16 października): Kurpik – Jutrzenka, Gryf – Korona, Żak – Kryształ, Świt – Orzeł, Rzekunianka – Wąsewo, PAF – Mazowsze, Pełta – Konopianka

Najlepsi strzelcy: 19 – Daniel Skała (Mazowsze), 9 – Artur Rawa (Orzeł), Daniel Lis (Konopianka), Damian Wierzchowski (PAF), 7 – Bartosz Pędzich (Rzekunianka), Bartosz Wilga (Mzowsze)

RS

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz