Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
gabinet pulmonologiczny Mława
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Wiśniewko. Na prostej drodze uderzyła w drzewo


sliderWczoraj na drodze Mława – Szreńsk, na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Wiśniewko i Wojnówka, kierująca samochodem osobowym zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Kierująca pojazdem kobieta trafiła do mławskiego szpitala.

– Zgłoszenie o pojeździe, który w  Wiśniewku uderzył w drzewo otrzymaliśmy 5 października o godz. 17:14. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Na miejscu zdarzenia strażacy udzielili kierującej pojazdem pierwszej pomocy, stosując między innymi tlenoterapię oraz unieruchomienie złamanych kończyn. Dalszą opiekę medyczną nad poszkodowaną przejął zespół ratownictwa medycznego, który zabrał ją do mławskiego szpitala. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
888

wpDiscuz